P0

Spyglys

Ar Klaipėda duoda vaikų rajonui?* (1)

Spyglys
2022-05-26


Tokį gauruotą klausimą ketvirtadienį vykstančio Klaipėdos miesto tarybos posėdžio metu uždavė deputatė Lina Skrupskelienė. Taryba suglumo. O meras pareiškė, kad Klaipėda niekam savo vaikų neduoda.

Pareiškimai, pareiškimais, bet Spyglys mano, kad meras neteisus: Klaipėda atiduoda savo vaikus rajonui, kai jos gyventojai persikelia į tą rajoną gyventi. Tarp tokių vaikų dalintojų yra ir Klaipėdos miesto tarybos nariai. Beveik pusė jų gyvena rajone. Ir dulkina mus akis, kad atstovauja Klaipėdą.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.
 


  2022-05-26

  Vienas komentaras apie “Ar Klaipėda duoda vaikų rajonui?*”

  1. AvatarPro (IP: 88.119.136.56)

   Kai pagalvoji kiek mes atidavėm vaikų rajonui, o juk galėjome ir pas save gyvenamą kvartalą organizuoti, pvz. Medelyno, bet kur tau, pas mus niekas greitai nevyksta, visur šimtmečio projektai…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt