P0

Regionas

Nauja Klaipėdos rajono valdžia perdalino postus (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-05-26


Susiformavus naujai valdančiajai daugumai ketvirtadienį vykusio Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos posėdžio metu buvo atleista mero pavaduotoja liberalė Audronė Balnionienė, jos bendrapartietis administracijos direktorius Justas Ruškys ir jo pavaduotoja konservatorė Rasa Petrauskienė.

Nauja mero pavaduotoja nuo gegužės 30 d. tapo valstietė Violeta Riaukienė, o Savivaldybės administracijai nuo birželio 7 d. vadovaus Tarybos narys Sigitas Karbauskas, kuris dėl to turės atsisakyti savo mandato. Jis buvo išrinktas su visuomeniniu rinkimų komitetu „Kuriam kartu“. Vadovavimo rajono savivaldybės administracijai parties jau turinti S. Karbauską gali pakeisti Regina Kernagienė.

Violeta Riaukienė ir Sigitas Karbauskas

Naują valdančiąją daugumą sudaro Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, Socialdemokratų partija, Visuomeninis rinkimų komitetas „Kuriam kartu“ bei su konservotirų sąrašu išrinktas Jonas Dumašius.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų, Liberalų sąjūdžio, Lietuvos socialdemokratų partijos ir Lietuvos socialdemokratų darbo partijos valdančioji dauguma dirbo apie metus.

„Šiais ypač pavojingais laikais, kai visas demokratinis pasaulis yra susitelkęs apginti Ukrainą, padėti nuo karo kenčiantiems Ukrainos žmonėms ir įveikti agresorę Rusiją, mūsų meras bei rajono politikai, užuot bandydami užtikrinti stabilumą, užsiima vietine ardomąja veikla, nukreipdami rajono bendruomenės dėmesį nuo svarbiausių dalykų. Manome, kad kovoms dėl valdžios postų šis laikotarpis yra labai netinkamas – naujai koalicijai tai garbės nedaro“, – taip šiuos pokyčius vertina be valdžios likusios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Klaipėdos rajono skyriaus pirmininkė Rasa Petrauskienė.

Šios frakcijos atstovai balsavimuose dėl pasikeitimų nedalyvavo.

„I valdžią grįžtantys seni sovietiniai paminklai, kuriuos jau nugriovė demokratinės ir modernios laisvos Lietuvos savivaldybės, įkaitais daro gyventojus. Klaipėdos rajono valdžia žengia didelį žingsnį atgal“, – teigė TS-LKD frakcijos Klaipėdos rajono savivaldybės taryboje pirmininkas Alfredas Šiaulys.


  2022-05-26

  Vienas komentaras apie “Nauja Klaipėdos rajono valdžia perdalino postus”

  1. AvatarAnonimas (IP: 83.179.112.121)

   Atvira Klaipeda cituoja tik konservatorius…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt