P0

Verslas

Klemiškės gatvėje – naujų gyvenamųjų būstų bumas (3)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-05-27


Rekonstrukcijos sulaukusi Klemiškės gatvė, jungianti Palangos – Šilutės magistralę su Joniškės gatve, tarsi magnetas traukia gyvenamojo būsto statybas.

Projektuotojų vizualizacija

Dar prieš keletą metų aplink ją plytėję tušti laukai šiandien yra intensyviai užstatomi ir panašėja į miestą. Statytojas UAB „Eko žaliavos” ir projektuotoja UAB „Projektas tau” šiuo metu informuoja visuomenę apie blokuotų gyvenamosios paskirties (vieno buto) pastatų, Klemiškės g. 40, statybos projektinius pasiūlymus ir būsimą viešą jų svarstymą.

Projektuotojų vizualizacija

Viešasis svarstymas įvyks birželio 13 dieną, 15.30 val., nuotoliniu būdu.

Projektuojami pastatai bus statomi detaliuoju planu suplanuotoje teritorijoje. Šioje teritorijoje yra visa reikiama inžinerinė infrastruktūra – vandentiekio tinklai, buitinių nuotekų tinklai, lietaus nuotekų tinklai, elektros tinklai, dujotiekio tinklai, gatvės. 

Privažiavimas prie projektuojamų pastatų statybos sklypo numatomas esamomis gatvėmis. Mažiausias automobilių stovėjimo vietų skaičius pagal šio techninio projekto sprendinius yra trisdešimt šešios stovėjimo vietos, tiek jų ir suprojektuota sklypo ribose.

Blokuoti gyvenamosios paskirties (vieno buto) pastatai bus dviejų aukštų. Pastatuose projektuojami būstai su 2-3 kambariais, virtuvėmis, dviem sanitariniais mazgais. Pastatų sienos bus dengtos rusvomis keraminėmis apdailinėmis plytelėmis.

„Atvira Klaipėda” jau rašė, kad Klaipėdos savivaldybė šiemet pasirašė 2,5 milijonų vertės Klemiškės gatvės rekonstravimo sutartį su bendrove „YIT Lietuva“. Bus atnaujinta gatvės kelio danga, įrengti pėsčiųjų ir dviračių takai, autobusų stotelės, apšvietimas, paviršinių nuotekų surinkimo tinklai. Rekonstrukcijos darbus planuojama užbaigti iki 2023 metų gegužės mėnesio.

Verslo straipsnių visus kompas


  2022-05-27

  3 komentarai “Klemiškės gatvėje – naujų gyvenamųjų būstų bumas”

  1. AvatarPAGALVOJAU, KAD MODERNŲ TVARTELĮ KIAULEMS SURENTĖ. DASIGYVENOM... (IP: 78.57.194.255)
  2. AvatarAnonimas (IP: 86.100.109.250)

   Projektas, kurį atliko įmonė neturinti architekto. Įdomiau, kodėl ir už kokius nuopelnus, savivaldybės administracija leidžia viešinti projektinius pasiūlymus, parengtus asmens, kuris neturi privalomos architekto kvalifikacijos. Kaip sakė vienas valsybėje žinomas asmuo , ir kas galėtų paneigti…

  3. AvatarGyventojas (IP: 84.15.188.80)

   Kazkaip nesinoretu gyventi fermoje, nutolusiai viena nuo kitos per kelis metrus, bet kam tai idomu, svarbu kuo daugiau kvadratu…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt