P0

Spyglys

Nubaudė už nesveiką maistą* (1)

Spyglys
2022-05-27


Klaipėdos miesto išminčių taryba karštai diskutavo, ar reikia pajūrio paplūdimių bei senamiesčio verslininkus, neva kenčiančius nuo klientų stokos ir koronkės pasekmių, atleisti nuo slegiančių rinkliavų į miesto iždą. Nors tos rinkliavos – beveik barankos skylės dydžio, mūsų išrinktieji plakėsi dėl jų iš esmės. Net suprakaitavo. Matyt, tikisi finansinės paramos per artėjančius rinkimus.

Ir jau nedaug trūko iki sėkmės, bet čia priėjo Spyglio itin mylimas ir gerbiamas Vidmantas Dambrauskas bei pareiškė, kad tie verslininkai maitina žmones nesveiku maistu. Jis pats ragavęs – žinąs.

Tokio argumento išminčiams pakako – verslas liko be lengvatų. Sėkmės rinkimuose!

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-05-27

  Vienas komentaras apie “Nubaudė už nesveiką maistą*”

  1. AvatarCha (IP: 88.119.136.56)

   Per rinkimus visvien ką nors išrenka, nėra ko baimintis !

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt