Jūros šventė – ir su kariniu akcentu

Miestas, Svarbu

Šiemetinė Jūros šventė vyks liepos 29-31 dienomis, o ją pratęs rugpjūčio 1-ąją minimas miesto gimtadienis – jubiliejinė 770 metų sukaktis.

Antradienį vykusio Klaipėdos savivaldybės Jūrinės kultūros koordinacinėje tarybos posėdžio metu šventę organizuojančios VšĮ „Klaipėdos šventės“ komunikacijos ir rinkodaros vadovė Živilė Putnienė teigė, kad šiemetinės šventės akcentai bus 770-asis miesto gimtadienis ir Lietuvos karinių jūrų pajėgų atkūrimo 30-metis.

„Nuo vasario galo pakeitėm gal dešimt frazių, moto ar šūkių. Ilgiausiai išsilaikęs ir apie kurį galvojome – „Įkvėpta laisvės“, bet jis liko nuošalyje, nes gal per tiesmukai būtų suprantama. Tema bus jūriškesnė“, – teigė Ž. Putnienė, dar neatskleidusi konkrečių detalių.

Pasak jos, šventės puošyba atlieps naują miesto identitetą, jo spalvas ir dvasią.

Karinių jūrų pajėgų atkūrimo 30-mečio proga į Klaipėdą atvyks įvairūs orkestrai, vienas jų – iš JAV.

„Gaila, kad negalėsime pasidžiaugti plazdančiomis burėmis dėl pasikeitimų įstaigoje ir prarasto laiko. Bus karinių laivų, bet ne burlaivių“, – sakė Ž. Putnienė.

Pasak jos, šventės reginiai vėl sugrįš į rekonstruotą Jono kalnelį, porą dienų renginiai vyks ir Smiltynėje. Šalia burlaivio „Meridianas” šiemet įsikurs Jūrininkų skverelis.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kultūra

Užderėjo paraiškų kultūros projektams finansuoti

Klaipėdos savivaldybė praneša, jog kultūros ir meno bendruomenės atstovai aktyviai atsiliepė į savivaldybės kvietimą teikti paraiškas dalinio finansavimo konkursui. Skelbiama, ...
2024-02-02
Skaityti daugiau

Uostas ir jūra

Lietuvos kariniuose laivuose - nauji radarai

Lietuvos kariuomenės Karinės jūrų pajėgos įgyvendino dvejus metus trukusį keturių patrulinių laivų pagrindinių navigacinių radarų su oro erdvės stebėjimo funkcija ...
2023-12-11
Skaityti daugiau

Uostas ir jūra

Iš kelto evakuotas sunegalavęs keleivis

Lietuvos kariuomenė pranešė, kad Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centro budėtojas, karinės penktadienį gavęs pranešimą iš kelto „Aura Seaways“ ...
2023-10-27
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This