P0

Miestas, Svarbu

Jūros šventė – ir su kariniu akcentu

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2022-05-31


Šiemetinė Jūros šventė vyks liepos 29-31 dienomis, o ją pratęs rugpjūčio 1-ąją minimas miesto gimtadienis – jubiliejinė 770 metų sukaktis.

Antradienį vykusio Klaipėdos savivaldybės Jūrinės kultūros koordinacinėje tarybos posėdžio metu šventę organizuojančios VšĮ „Klaipėdos šventės“ komunikacijos ir rinkodaros vadovė Živilė Putnienė teigė, kad šiemetinės šventės akcentai bus 770-asis miesto gimtadienis ir Lietuvos karinių jūrų pajėgų atkūrimo 30-metis.

„Nuo vasario galo pakeitėm gal dešimt frazių, moto ar šūkių. Ilgiausiai išsilaikęs ir apie kurį galvojome – „Įkvėpta laisvės“, bet jis liko nuošalyje, nes gal per tiesmukai būtų suprantama. Tema bus jūriškesnė“, – teigė Ž. Putnienė, dar neatskleidusi konkrečių detalių.

Pasak jos, šventės puošyba atlieps naują miesto identitetą, jo spalvas ir dvasią.

Karinių jūrų pajėgų atkūrimo 30-mečio proga į Klaipėdą atvyks įvairūs orkestrai, vienas jų – iš JAV.

„Gaila, kad negalėsime pasidžiaugti plazdančiomis burėmis dėl pasikeitimų įstaigoje ir prarasto laiko. Bus karinių laivų, bet ne burlaivių“, – sakė Ž. Putnienė.

Pasak jos, šventės reginiai vėl sugrįš į rekonstruotą Jono kalnelį, porą dienų renginiai vyks ir Smiltynėje. Šalia burlaivio „Meridianas” šiemet įsikurs Jūrininkų skverelis.


  2022-05-31

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt