P0

Verslas

„Rimi” prekes pristatys ir Neringoje, ir Gargžduose, ir soduose

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-05-31


Per pandemiją ypač išpopuliarėjusi apsipirkimo internetu galimybė nepraranda savo aktualumo gyvenimui grįžus į įprastas vėžes – artėjant vasarai „Rimi“ ne tik plečia prisistatymo teritoriją, bet ir siūlo greitojo atsiėmimo iš parduotuvės paslaugą, kuomet krepšelis surenkamas vos per 30 min.

Pasak bendrovės e. komercijos vadovės Margaritos Petraševičienės, pasiteisina visi pirkėjams siūlomi apsipirkimo būdai, o greitėjantis gyvenimo tempas skatina žmones apsipirkti dar efektyviau.

Pirkėjai mielai naudojasi ir dviem užsakytų prekių atsiėmimo būdais – tiek „Drive“ punktuose, tiek fizinėje parduotuvėje.

„Viena iš vasaros sezono naujovių – šešiuose prekybos taškuose bus galima užsakytas prekes atsiimti per pusvalandį. Greitas atsiėmimo būdas patiks vasarą skubantiems į gamtą, sodybas ar pas draugus. Užsibuvus darbe taip pat patogu susiformuoti krepšelį vakarienei ir pakeliui pasiimti jį iš „Drive“ stotelės be jokių eilių. O užsakyti prekes labai paprasta: kai jau susidėjote prekių krepšelį, atsidarykite pristatymo pasirinkimus ir išsirinkite jums tinkamiausią prekybos centrą bei laiką. Prekybos centrų pasirinkime iš karto galėsite matyti informaciją, kur yra galimas greitasis atsiėmimas, o prie laikų pasirinkimo matysite greitojo atsiėmimo paslaugą – ji bus išryškinta mėlyna spalva“, – pranešime cituojama M. Petraševičienė.

Kita „Rimi“ naujiena, teigiama, patiks leidžiantiems atostogas pajūryje ar vasarai persikeliantiems į sodų bendrijas, mat plečiamos prekių pristatymo į namus teritorijos.

„Nuo birželio 13 dienos paslauga bus pasiūlyta Neringos savivaldybės gyventojams ir svečiams bei išplėstos pristatymo į namus zonos Klaipėdos rajone. Prekių pristatymo į namus paslauga nuo birželio 1d. pradeda veikti ir Alytuje, Panevėžyje, Jonavoje bei Gargžduose. Taip pat nebus pamiršti ir didmiesčių priemiesčių gyventojai – pristatysime prekes gyvenantiems sodų bendrijose šalia didžiųjų miestų“, – žada „Rimi“ e. komercijos vadovė.

Daugiau apie prekių atsiėmimo būdus – čia.


  2022-05-31

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt