P0

Švietimas

Klaipėda tiesia jūrinio bendradarbiavimo tiltus su Kroatija (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-01


Jūriniam sektoriui, inžinerinei pramonei, alternatyviosios energetikos bei paslaugų ir aptarnavimo sritims specialistus rengiantis Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras užmezgė bendradarbiavimo ryšius su Kroatijos Zadaro jūreivystės (laivininkų) mokykla.

„Abi mokymo įstaigas sieja giminingos sritys, susijusios su jūra, laivyba, laivų inžinerija ir pramone, todėl matome daug sąlyčio taškų. Kroatija turi gilias jūrines ir laivybos tradicijas – tokia patirtis yra neįkainojama ir mūsų moksleiviams, ir pedagogams. Sutarėme dėl bendradarbiavimo galimybių – partnerystės projektuose Erasmus+ K2, taip pat mokytojų bei besimokančiųjų mobilumo programų. Planuojame ir bendrus tarptautinius renginius, kurie leis abiems pusėms dalintis gerosios patirties praktikomis“ , – teigė su Kroatijos Zadar jūreivystės (laivininkų) mokyklos direktoriumi Marin Perinić susitikęs Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro vadovas dr. Egidijus Skarbalius.

Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras yra vienintelė Lietuvoje specializuota profesinio ugdymo mokykla, kuri rengia specialistus jūrai, uostui, laivybai, inžinerinei pramonei, susijusiai su laivų statyba bei remontu.

Šiuo metu centras rengia suvirintojus, elektrikus, laivų korpusų surinkėjus, laivų elektrikus, laivų sistemų ir įrengimų montuotojus, metalo apdirbimo staklininkus, laivų motoristus, santechnikus, šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo sistemų montuotojus, ekspeditorius, jūreivius, laivo virėjus
(kokus). Netrukus ketinama pasiūlyti ir naujų perspektyvių specialybių, tokių, kaip jūrų uosto krovinių logistas ir laivo keleivius aptarnaujantis darbuotojas (stiuardas), 2022-aisiais siūloma ir visiška naujovė – specialybės, susijusios su alternatyviąja energetika.


  2022-06-01

  Vienas komentaras apie “Klaipėda tiesia jūrinio bendradarbiavimo tiltus su Kroatija”

  1. Avatar"Jūrininkas" vadovas (IP: 78.62.147.40)

   Politologas Skarbalius, Gentvilo mokinys. Kažkaip nežavi…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt