P0

Miestas

Klaipėdiečio kortelė – jau šį rudenį

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-06-02


Savivaldybė jau pasirašė sutartį dėl klaipėdiečio kortelės valdymo informacinės sistemos ir mobilios aplikacijos sukūrimo, įdiegimo, palaikymo ir aptarnavimo paslaugos. Kortelės sistemą ir aplikaciją UAB „Thinkbig LT” įsipareigojo sukurti per 6 mėnesius nuo sutarties pasirašymo. 

Sandorio vertė – 26 tūkstančiai eurų. Tuo pačiu ši bendrovė įsipareigojo 36 mėnesius vykdyti klaipėdiečio kortelės informacinės sistemos ir mobilios aplikacijos priežiūrą bei suteikti sistemos prieglobą (hostingą).

„Atvira Klaipėda” jau rašė, kad viešasis pirkimas buvo sudarytas iš dviejų dalių: informacinės sistemos ir mobiliosios aplikacijos kūrimo bei kortelių gamybos. Plastikines korteles gamins UAB „ATEA“, su savivaldybė pasirašiusi 41,7 tūkst. Eur vertės sutartį. 

„ATEA” įsipareigojo ne tik pagaminti klaipėdiečio korteles su 60 mėnesių garantija, bet ir pristatyti ją savivaldybei bei asmenims, kurie jomis naudosis, per kurjerius arba paštomatus. Užsakymai bus perduodami per informacinės sistemos programą arba mobiliąją aplikaciją. Kortelės turės būti pristatomos per 10 dienų.

Klaipėdiečio kortelę galės gauti Klaipėdoje gyvenamąją vietą deklaravę pilnamečiai asmenys. Žadama, kad kortelės turėtojai turės geresnes sąlygas naudotis mieste veikiančių įstaigų paslaugomis – ji suteiks gyventojams papildomų nuolaidų lankantis savivaldybės kultūros bei sporto renginiuose, naudojantis įvairiomis mieste teikiamomis paslaugomis. Dalyvauti šioje lojalumo programoje savivaldybė kviečia ir suinteresuotus verslo atstovus.


  2022-06-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt