Klaipėdos pilies džiazo festivalyje – Odesos džiazo žvaigždė

Kultūra
Avatar photoAtvira Klaipėda
2022-06-02

Karo baisumus išgyvenanti Odesa, kaip ilgametės draugystės ir nepaprasto dėkingumo ženklą už visokeriopą lietuvių paramą kraujuojančiai Ukrainai XXVIII Klaipėdos pilies džiazo festivalio scenai dovanos džiazo vokalistės Anastasijos Bukinos pasirodymą. Nemokamas festivalis vyks liepos 6–9 dienomis Kruizinių laivų terminale.

„Dainininkė, kurios balsas priverčia sustoti net įmantriausio klausytojo širdį. Jos aksominis tembras yra nepamirštamas… – apie Anastasijos Bukinos vokalą atsiliepė legendinės grupės „Deep Purple“ bosistas Glennas Hughesas. – Ši mergina išplėšė mano širdį vienu vieninteliu kūriniu „Don’t explain”. Išties, šios džiazo deivės neįmanoma nepamilti, neįmanoma nesižavėti, neįmanoma pamiršti…”

Per daugelį scenoje praleistų metų, dalyvaudama įvairiuose muzikiniuose projektuose, ji liko ištikima džiazo tradicijai ir panašu, kad kurso neketina keisti.

Gimė Anastasija Odesoje. Jos tėvai anksti įžvelgė mergaitės talentą – vos 5-erių atvedė į teatro studiją. Čia ji pradėjo dainuoti vaikiškas arijas ir vaidinti spektakliuose. Būdamas 7-erių jau mokėsi Odesos muzikos mokykloje, fortepijono klasėje, o 15-os įstojo į Odesos muzikos meno ir kultūros kolegiją, kur mokėsi estrados bei džiazo vokalo ir baigė ją su pagyrimu. Dar vėliau ji įgijo aukštąjį išsilavinimą Kijevo universitete.

Šiandien Anastasija yra daugelio muzikinių projektų dalyvė, konkursų nugalėtoja, vokalo mokyklos įkūrėja ir pedagogė, „Anastasia Bukina group“ lyderė ir vokalistė, kurios autoritetą džiazo pasaulyje įrodo bendri pasirodymai su tokiomis pasaulinės scenos žvaigždėmis, kaip Karlas Friersonas, Frankas Parkeris, Ray Brownas, Gabrielle Goodman ir daugeliu kitų.

Klaipėdos pilies džiazo festivalio scenoje Anastasija Bukina pasirodys kartu su Kauno bigbendu liepos 9 d. (šeštadienį).

Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Fotoreportažai, Kultūra

Klaipėdos pilies džiazo festivalis baigėsi įspūdingais pasirodymais

Šeštadienį baigėsi Klaipėdos pilies džiazo festivalis. Jame pasirodė Daniela Simmons & Atilla Sereftug  Medi jazz  iš Prancūzijos, Italijos, Šveicarijos, taip pat – ...
2024-06-30
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Kultūra

Džiazo muzikantui Donatui Bukauskui - garbingas apdovanojimas

Penktadienį, antrąją Klaipėdos pilies džiazo festivalio dieną, Teatro aikštėje pasirodė Tomasz Chyla Quintet iš Lenkijos, Domas Aleksa & Nnaji iš ...
2024-06-29
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Kultūra

Startavo jubiliejinis Klaipėdos pilies džiazo festivalis

Ketvirtadienį prasidėjo jubiliejinis 30-asis Klaipėdos pilies džiazo festivalis. Tiesioginę transliaciją galima kasdien žiūrėti naujienų portale tv3.lt. Ketvirtadienį Klaipėdos teatro aikštėje ...
2024-06-28
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This