P0

Kultūra

Klaipėdos pilies džiazo festivalyje – Odesos džiazo žvaigždė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-02


Karo baisumus išgyvenanti Odesa, kaip ilgametės draugystės ir nepaprasto dėkingumo ženklą už visokeriopą lietuvių paramą kraujuojančiai Ukrainai XXVIII Klaipėdos pilies džiazo festivalio scenai dovanos džiazo vokalistės Anastasijos Bukinos pasirodymą. Nemokamas festivalis vyks liepos 6–9 dienomis Kruizinių laivų terminale.

„Dainininkė, kurios balsas priverčia sustoti net įmantriausio klausytojo širdį. Jos aksominis tembras yra nepamirštamas… – apie Anastasijos Bukinos vokalą atsiliepė legendinės grupės „Deep Purple“ bosistas Glennas Hughesas. – Ši mergina išplėšė mano širdį vienu vieninteliu kūriniu „Don’t explain”. Išties, šios džiazo deivės neįmanoma nepamilti, neįmanoma nesižavėti, neįmanoma pamiršti…”

Per daugelį scenoje praleistų metų, dalyvaudama įvairiuose muzikiniuose projektuose, ji liko ištikima džiazo tradicijai ir panašu, kad kurso neketina keisti.

Gimė Anastasija Odesoje. Jos tėvai anksti įžvelgė mergaitės talentą – vos 5-erių atvedė į teatro studiją. Čia ji pradėjo dainuoti vaikiškas arijas ir vaidinti spektakliuose. Būdamas 7-erių jau mokėsi Odesos muzikos mokykloje, fortepijono klasėje, o 15-os įstojo į Odesos muzikos meno ir kultūros kolegiją, kur mokėsi estrados bei džiazo vokalo ir baigė ją su pagyrimu. Dar vėliau ji įgijo aukštąjį išsilavinimą Kijevo universitete.

Šiandien Anastasija yra daugelio muzikinių projektų dalyvė, konkursų nugalėtoja, vokalo mokyklos įkūrėja ir pedagogė, „Anastasia Bukina group“ lyderė ir vokalistė, kurios autoritetą džiazo pasaulyje įrodo bendri pasirodymai su tokiomis pasaulinės scenos žvaigždėmis, kaip Karlas Friersonas, Frankas Parkeris, Ray Brownas, Gabrielle Goodman ir daugeliu kitų.

Klaipėdos pilies džiazo festivalio scenoje Anastasija Bukina pasirodys kartu su Kauno bigbendu liepos 9 d. (šeštadienį).


  2022-06-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt