P0

Švietimas

Konferencija apie gyvūnų terapiją ir jų gerovę

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-02


Lietuvos jūrų muziejus ir Klaipėdos universitetas birželio 17 dieną rengia mokslinę konferenciją „Gyvūnų asistuojama terapija: mokslu grįsta praktika“. Konferencijos metu bus pristatomi naujausi moksliniai tyrinėjimai, kurie atlikti mūsų šalyje delfinų asistuojamos terapijos, kaniterapijos ir hipoterapijos srityse.  

Jūrų muziejaus nuotr.

Pasak Delfinų terapijos skyriaus vedėjos dr. Brigitos Kreivinienės, ne mažiau svarbus dėmesys bus skiriamas gyvūnų, kurie dalyvauja terapijoje, gerovės klausimams aptarti.  

„Konferencijos metu kalbėsime, diskutuosime, savo patirtimi gyvūnų asistuojamoje terapijoje dalinsis ir ją išbandę klientai, – pranešime pažymi B. Kreivinienė. – Taip pat bus pristatytas gyvūnų asistuojamos terapijos reglamentavimas, vizija bei ateities perspektyvos”. 

Švietimo vidus

Dėmesys bus skiriamas papildomosios ir alternatyviosios sveikatos priežiūros teisinės sistemos įgyvendinimui Lietuvoje, pristatyti  gyvūnų asistuojamos terapijos klinikiniai tyrimai, pasidalinta patirtimi po delfinų asistuojamos terapijos, sergant išsėtine skleroze. 

Tikimasi, jog konferencija suburs savo sričių mokslininkus, praktikus, profesionalus ir žmones, kuriems terapinės yra aktualios paslaugos. 

Registraciją į konferenciją ir programa čia.


  2022-06-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt