P0

Kriminalai ir nelaimės

Sulaikyti du asmenys, įtariami disponavę dideliu kiekiu narkotinių medžiagų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-02


Klaipėdos pareigūnai su įkalčiais sulaikė du asmenis, įtariamus neteisėtu disponavimu dideliu narkotinių (psichotropinių) medžiagų kiekiu turint tikslą jas platinti.

Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas gavus informacijos apie kvaišalus įtariama platinusį 24 metų niekur nedirbantį Klaipėdos miesto gyventoją. Šį balandį Klaipėdoje, Minijos gatvėje, uostamiesčio teisėsaugininkai šį vaikiną sulaikė. Tą pačią dieną atliktų kratų metu pareigūnai jaunuolio naudojamame garaže ir jo gyvenamojoje vietoje rado daugiau nei 1,3 kg narkotinės medžiagos – kanapių, kokaino, 62 tabletes su psichotropine medžiaga MDMA, tris smulkintuvus bei dvejas svarstykles su narkotinių medžiagų pėdsakais.

Įtariama, kad prie nusikalstamos veikos galėjo prisidėti ir minėto vaikino giminaitis – 47-erių niekur nedirbantis, anksčiau už vagystę, transporto priemonės vairavimą, esant neblaiviam, teistas, klaipėdietis.

Šiuo metu įtarimai padarius nusikalstamą veiką pareikšti abiem asmenims.

Vaikinas buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę, vėliau jam paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas trims mėnesiams. Kitam įtariamajam paskirtas rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje. Taip pat laikinai apribotos nuosavybės teisės į vienam iš įtariamųjų priklausančias pinigines lėšas – daugiau nei 4 000 Eur.

Už neteisėtą disponavimą dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu turint tikslą jas platinti numatytas laisvės atėmimas nuo 8 iki 10 metų.


  2022-06-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt