P0

Fotoreportažai, Švietimas

Klaipėdos licėjaus mokiniams – 243 apdovanojimai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-03


Baigiantis mokslo metams Klaipėdos licėjuje vyko tradicinė „Mėlynojo kilimo“ šventė, kurios metu buvo pagerbiami gabiausi ir iniciatyviausi mokyklos bendruomenės nariai.

Šiemetinė „Mėlynojo kilimo“ ceremonija išsiskyrė savo trukme ir atmosfera. Šventinė nuotaika licėjaus teritorijoje buvo kuriama net tris dienas. Licėjaus teritorijoje esančioje aikštelėje buvo įrengta didelė scena su LED ekranais, kurioje vyko ne tik apdovanojimų ceremonija, bet ir įvairūs meniniai mokinių bei kitų bendruomenės narių pasirodymai.

Organizatorių nuotr.

Oro sąlygos – ne kliūtis

Kaip teigia renginio režisierius Tomas Jašinskas, nors šiemet „Mėlynojo kilimo“ ceremonijai rimtą iššūkį metė nepalankios oro sąlygos ir lietus, šventės metu vis vien pavyko išlaikyti iškilmingą toną ir geras emocijas.

„Netrukus vyksiančių nacionalinių kino apdovanojimų mintis, kad stiprūs stovi audroje, o silpni ieško užuovėjos. Pagalvojau, kad ši mintis puikiai tinka licėjaus bendruomenei, kuri nepaisant nepalankių oro sąlygų ir įvairių iššūkių, vis vien padėjo kurti iškilmingą renginį visas tris dienas. Labai norėčiau padėkoti visiems dalyviams, kurie net ir lynojant padėjo šiai šventei išlaikyti iškilmingą atmosferą“, – pranešime cituojamas T. Jašinskas.

Šiemetinėje „Mėlynojo kilimo“ ceremonijoje buvo pagerbti net 243 prizines vietas šiais mokslo metais įvairiuose miesto, nacionaliniuose ir tarptautiniuose mokslo konkursuose iškovoję licėjaus mokiniai ir komandos.

Taip pat „Mėlynojo kilimo“ šventės metu tradiciškai dėmesys buvo skirtas ir tiems mokyklos bendruomenės nariams, kurie šiemet aktyviai prisidėjo prie įvairių socialinių iniciatyvų bei projektų. Renginio metu buvo paskelbti ir jau tradicinėmis tapusių Metų mokslo, Metų lyderių, Metų savanorio bei kitų nominacijų laureatai.

Garbingas Metų Mokytojo apdovanojimas šiemet atiteko Klaipėdos licėjaus biologijos mokslų pedagogei Eglei Radzevičei. Licėjaus tėvų bendruomenė E. Radzevičei taip pat įteikė ir specialų talentingojo jaunojo mokytojo prizą.

Pasak Klaipėdos licėjaus vadovės dr. Reginos Kontautienės, šiemetinėje šventėje buvo siekiama pagerbti kuo daugiau įvairaus amžiaus aktyvių licėjaus bendruomenės narių.

„Siekiame, kad ši šventė apimtų kuo platesnį ratą. Tikrai galime pasidžiaugti tiek mažiausių, tiek ir vyriausių savo mokinių įvairiais pasiekimais ir iniciatyvomis. Todėl džiugu, kad ši šventė kasmet tampa vis masiškesnė ir iškilmingesnė. Mūsų bendruomenės nariai savo darbu tikrai nusipelno tokio didelio ir iškilmingo renginio“, – teigė licėjaus vadovė.

Šventės scenoje – ir ukrainiečių „Červona Kalyna“

Šiuos mokslo metus Klaipėdos licėjus sutiko su nauju, tarptautinės mokyklos, statusu. Mokslo metų baigimo šventėse buvo galima išvysti ir kitų šalių nacionaline dvasia alsuojančių pasirodymų.

Vieną jautriausių šventės pasirodymų atliko Klaipėdos licėjuje šiuo metu besimokančios mokinės iš Ukrainos mama, kuri su dukra šiemet bėgdama nuo karo savo šalyje atvyko gyventi į Klaipėdą. Pasirodymo metu moteris, pritariant licėjaus bendruomenės narių chorui, jausmingai atliko garsų Ukrainos tautos kūrinį „Červona Kalyna“. O vyresniųjų klasių šventėje – ukrainiečių liaudies dainą „Cvite teren“. Klaipėdos licėjaus mokinių ir tėvų bendruomenė ne tik išmoko žodžius, bet ir puikiai ją kartu atliko.

Pasak organizatorių, šiemet „Mėlynojo kilimo“ ceremonija tikrai išsiskyrė įvairių meninių pasirodymų gausa, o labiausiai džiugina tai, kad prie šių pasirodymų įgyvendinimo kasmet vis labiau prisideda ne tik licėjaus pedagogai ir mokiniai, bet ir mokinių tėveliai bei kiti šeimos nariai.


  2022-06-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt