P0

Transportas

M 31 vėl veš į Palangos oro uostą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-03


VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas” skelbia, kad nuo pirmadienio, birželio 6-osios, iš Klaipėdos į Palangos oro uostą maršrutinis taksi M31 veš pailginta trasa.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Prasidėjus pandemijai reisai į oro uostą buvo nutraukti. Dabar maršrutas aptarnaus tik dieninių skrydžių keleivius.

Bilieto kaina – 1,8 euro. Kadangi tai maršrutinis taksi, o ne autobusas, nuolaidos jame nėra taikomos. Atsiskaityti galima ne tik grynaisiais perkant iš vairuotojo, tačiau ir Klaipėdos viešojo transporto kortele iš bilieto sąskaitos bei perkant bilietą e.Ticket Klaipėda programėle mobiliuoju telefonu. Taip atsiskaitant bilietas kainuos 1,6 Eur.

Maršrute galioja ir mėnesiniai (30 dienų) į kortelę pildomi trijų zonų bendrieji (miesto autobusai+priemiesčio tinklo autobusai+maršrutiniai taksi) bilietai, kurių kaina 85 Eur (darbo dienomis) ir 99 Eur (visomis savaitės dienomis).

Maršrutinio taksi M31 „Klaipėda-Palanga-Palangos oro uostas“ tvarkaraščiai paskelbti čia. Grafike paverstu „italic“ šriftu ir mėlynai pažymėti išvykimo laikai sutrumpinta trasa, tik iki Palangos autobusų stoties.

Kadangi reisai į oro uostą siejami prie lėktuvų atvykimo/išvykimo, M31 grafikas keičiasi dažniau nei kitų maršrutų – pagal besikeičiantį skrydžių tvarkaraštį. Apie tokius pasikeitimus bus skelbiama iš anksto.


  2022-06-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt