P0

Verslas

Sukūrė itin mažą bevielio ryšio modulį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-03


Klaipėdoje įsikūrusi MB Inovatorius skelbia, jog sukūrė bene mažiausią bevielio ryšio modulį, kurio dydis tėra tik 8 x 9 mm. Iki šiol mažiausiu tokiu įrengimu buvo laikomas Taivano įmonės „Blkbox” modulis „BB-E01P”, kurio dydis 10 x 14 mm.

„Šis mažas modulis bus integruojamas kartu su įvairia elektronika tokia kaip valdikliai, jutikliai ir ekranai. Ši integracija leis sukurti naujos kartos švietimo įrankius, kurie savyje turės ne tik „smegenis”, bet ir visą programinę įrangą. Atitinkamai supažindinti moksleivius su programavimu, elektronika ir inžinerija mokytojui nesukels jokių kliūčių, nes tokius išmanius modulius tereikės tik įjungti”, – teigiama pranešime.

„Švietimo srityje trūksta inovacijų ir permainų. Viską bandomą užkišti programavimu, o apie labiau kūrybiškas sritis kaip elektroniką ir inžineriją pamirštama. Visas progresas stoja ties „LEGO”, – teigia Edgaras Janušauskas, MB Inovatorius vadovas.


  2022-06-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt