P0

Mums rašo

Turkijoje moksleiviai mokėsi pilotuoti droną

Atvira Klaipėda

Saulius Rudelis
2022-06-03


Programos „Erasmus+” 2 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo sektoriaus mokyklų mainų partnerysčių projekte „Occupy the  future“ dalyvaujantys mokiniai gegužės 23-27 dienomis dalyvavo penktoje tarptautinės programos mokymo(si) veikloje, kurios metu mokiniai iš Klaipėdos Gedminų progimnazijos svečiavosi Turkijoje (Aydin), Ozel Ege Atabey Ortakulu mokykloje.

Šios mokymo(si) veiklos pagrindinis tikslas – supažindinti projekto dalyvius su drono piloto profesija. Mokiniams buvo pristatyta šios profesijos darbo ypatumai ir specifika.

Projekto dalyviai buvo susiskirstyti į tarptautines darbo grupes, kuriose visą savaitę kartu dirbo pasitelkdami savo kūrybiškumą ir jau įgytas žinias.

Moksleiviai dalyvavo paskaitoje apie drono pilotavimą, sudėtį ir kitus profesijos privalumus bei trūkumus, vėliau išbandė pilotuoti droną.

Be to, mokiniai turėjo laiko pamatyti Aydino, Afrodisijos ir Pamukalės miestus, aplankė istorinį miestą Ephesus ir Mergelės Marijos namą.

Šis projektas mokiniams ir mokytojams suteikė galimybę tobulėti, pasidalinti patirtimi, atrasti naujų dalykų ir paliko begalę įspūdžių.   


  2022-06-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt