P0

Spyglys

Po perversmo Gargžduose – tylos stovykla su pirties meditacija*

Spyglys
2022-06-04


Po perversmo Klaipėdos rajono savivaldybėje, per kurią beveik visos svarbios vadovybės personos, išskyrus merą, buvo išmestos šunims šėko pjauti, stojo mirtina tyla.

Trečią dieną pirties jau nebereikės. Užteks gongų.

Na, gal ne visai: opozicijon nustumti ponuliai cypauja, virkauja, o laimėjusieji kovą per garsiai pučiasi. Idant stotų visiška mirties tyla (kaip būna po gero baliaus), vietos Visuomenės sveikatos biurui pavesta organizuoti Tylos stovyklą.

Kainuos ta trijų dienų Tylos stovykla rajono gyventojams kokius 20 tūkstančių eurų. Bet Spyglys tikrai dalyvaus, nes jam ypač patinka paskelbta Tylos stovyklos darbotvarkė: „Praktinis užsiėmimas „Tyla, pirties meditacija“ ir „Kakavos/matcha ceremonija”.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-06-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt