P0

Fotoreportažai, Sportas

Paplūdimio tinklinio fiesta priviliojo būrius žiūrovų: lietuvės – finale! (atnaujinta)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2022-06-05


Trečiąją dieną Klaipėdoje vykstant „Pro Beach Tour Futures“ serijos paplūdimio tinklinio turnyrui, pagaliau išsigiedrijo ir šeštadienį saulėtas oras į varžybas priviliojo būrius žiūrovų.

Mato Baranausko nuotr.

Nuo pat ryto jau tikrą paplūdimį primenančiose šalia Jono kalnelio įkurtose tinklinio aikštelėse vykstančias kovas stebėjo sporto aistruoliai, audringi palaikydami pirmoje dienos pusėje dėl paskutiniųjų kelialapių į atkrintamąsias varžybas kovojusias tris Lietuvos vyrų poras.

Sėkmingą tautiečių padavimą ar kirtį žiūrovai palydėdavo garsiais plojimais, o lietuviams nepasisekus atremti priešininkų padavimo, pilnose tribūnose nuvilnydavo nusivylimo šūksniai.

Šeštadienio vakare paaiškėjo, jog moterų turnyre kelialapį į pusfinalį iškovojo Erika Kliokmanaitė ir Monika Paulikienė 2-0 (21:16, 21:19), nugalėjusios austres Doriną Klinger ir Ronją Klinger.

Sekmadienį lietuvės dar kartą pademonstravo puikų žaidimą ir pateko į „Pro Beach Tour Futures“ serijos turnyro finalą, nugalėjusios amerikietes Jessica Gaffney ir Molly Turner 2-0 (21:15, 21:19).

Kitos lietuvių poros liko ties pusfinalių riba.

Iš viso „Pro Beach Tour Futures“ turnyre uostamiestyje dalyvauja 26 šalių komandos. Turnyro prizų fondą sudaro 10 tūkst. eurų.

Šis turnyras – tai puiki galimybė lietuviams pasipildyti pasaulio reitingo taškų kraitį, kuris atvertų galimybes dalyvauti kituose pasaulio paplūdimo tinklinio turo turnyruose.

Palmiros Mart nuotr.


  2022-06-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt