P0

Kultūra

Gedulo ir vilties dieną minės ir bibliotekose

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-06


Birželio 13 d., 13 val., Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje (Taikos pr. 81A) ir 17.30 val. „Kauno atžalyno“ padalinyje (Kauno g. 49) vyks renginiai, skirti Gedulo ir vilties dienai paminėti.

Pempininkų padalinio renginyje „Sužydo vosilkos mėlynai. Tu sugrįžai?“ 13 val., dalyvaus Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos nariai, LPS „Bočiai“ Klaipėdos pajūrio bendrija, bibliotekos bendruomenės nariai, tremtiniai. Skambės tremtinių eilės, dainos ir prisiminimai. Dalyviai bus kviečiami įsitraukti į diskusiją, kokias mintis ar emocijas kelia dabartinės pasaulinės situacijos stebėjimas?

„Kauno atžalyno“ padalinio renginyje, kuris 17.30 val., dalyvaus Klaipėdos Šv. Kazimiero bažnyčios choras (vad. M. Gudžiūnas). Eiles skaitys ir mintimis dalinsis A. Staponkus ir Ž. Montvydienė.


  2022-06-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt