P0

Kultūra

Kvartetas „Motel Kaijū” koncertuos džiazo festivalyje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-06Pirmąjį XXVIII Klaipėdos pilies džiazo festivalio vakarą Kruizinių laivų terminale vieni pirmųjų scenoje pasirodys „Motel Kaijū”. Tai menininkų kvartetas iš Italijos, pasižymintis įvairiapuse muzikine patirtimi. Kaijū, išvertus iš japonų kalbos, reiškia „keistas žvėris.”

Toks kvarteto pavadinimas buvo pasirinktas neatsitiktinai. Muzikantai supranta, kad norint atliepti reikliausios auditorijos – tikrų muzikos gurmanų lūkesčius, privalu turėti žvėrišką uoslę, stebėti nuolat evoliucionuojantį pasaulį, mokykis iš netikėčiausių situacijų ir paversti jas gyvybiškai svarbia kūrybine energija.

Šio kolektyvo nariams nėra nieko svarbiau už kūrybinę laisvę – rašydami muziką jie elgiasi taip, lyg būtų ištrūkę iš stilių ir muzikinių kanonų narvo. „Motel Kaijū” ragina kiekvieną menininką nebijoti ekstravagantiškų sprendimų ir siekti savitumo. Tik tokia muzika atveria sielas, aštrina pojūčius ir ištrina bet kokias ribas.

 „Motel Kaijū” kolektyvo narius draugėn suvedė begalinis noras parodyti pasauliui, kaip gimsta jokių standartų nevaržoma muzika ir prisijungti prie turtingo Europos muzikinės kultūros paveldo. Pasaulis juos pasitiko išskėstomis rankomis – šiandien jie laukiami svečiai daugelio šalių scenose: puikiu pasirodymu džiugino publiką „Leopolis International Jazz Festival 2021″, surengė įsimintiną koncertą „Sibiu Jazz Festival 2021″, Rumunijoje, dalyvavo Latvijoje vykusiame festivalyje „Saulkrasti Jazz Festival 2019″ ir daugelyje kitų.

Liepos 7 dieną „Motel Kaijū” pasirodys ir Klaipėdos pilies džiazo festivalio scenoje.

„Iš „Motel Kaijū” galima tikėtis visko – jie ne šio pasaulio vaikai! Tačiau patikinu, jų verta laukti” , – pranešime cituojama festivalio organizatorė Inga Grubliauskienė

„Motel Kaijū” kvartetą sudaro Niccolò Faraci (bosinė gitara), Lorenzo Blardone (klavišiniai), Alberto Mancini  (klavišiniai), Andrea Bruzzone (mušamieji).

XXVIII „Klaipėdos pilies džiazo” festivalis vyks liepos 6 – 9 d. Visi renginiai nemokami.


  2022-06-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt