P0

Transportas

Mokyklos ir Verpėjų gatvių sankryžoje įrengs šviesoforus

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-06-06


Klaipėdos savivaldybė nutarė Mokyklos ir Verpėjų sankryžoje įrengti šviesoforus. Nors anksčiau buvo numatytas ir Verpėjų gatvės remontas, papildomos eismo juostos įrengimas, šaligatvio siaurinimas, kol kas šio sumanymo atsisakyta.

Šviesoforų įrengimas, su darbo projekto parengimu, savivaldybei kaštuos beveik 130 tūkstančių eurų. Projektas vykdomas siekiant užkirsti kelią galimoms nelaimėms nesaugia laikomoje sankryžoje. 

„Atvira Klaipėda” jau rašė, kad Klaipėdos miesto savivaldybė rengiasi Mokyklos gatvės, nuo sankryžos su Verpėjų g. iki Saulėtekio progimnazijos, kapitalinio remonto darbams, įrengiant žiedinę sankryžą Mokyklos ir Laukų gatvių sankryžoje. Tuomet kalbėta, jog projektuojamus sprendinius reikia sklandžiai  susieti, suderinti su taip pat planuojamais šviesoforais reguliuojamos Mokyklos g.ir Verpėjų g. sankryžos projekto sprendiniais.

Apie Mokyklos, Laukų gatvės remonto projektus žinių kol kas nėra. O šviesoforams Mokyklos ir Verpėjų gatvių sankryžoje įrengti savivaldybė jau ieško rangovų.

Įrengti šviesoforą šioje vietoje buvo nuspręsta dar praėjusių metų rugsėjį vykusiame Eismo saugumo komisijos posėdyje.


  2022-06-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt