P0

Spyglys

Nežinia, kam kyšį paduoti* (1)

Spyglys
2022-06-06


Klaipėdos rajono savivaldybė taip buvo užsiėmusi savo politinės valdžios kaita, kad taip ir nesugebėjo išsirinkti bešeimininkių padangų ir pavojingų atliekų surinkimo, išvežimo ir galutinio tvarkymo paslaugos teikėjo. Nors tuo murzinu reikalu norėjo užsiimti net kelios įmonės.

Spyglio moralas: kai rajone nėra aišku, kad yra šeimininkas, koks dar gali būti bešeimininkių pavojingų atliekų rinkimas. Pavojinga: čia žmogus nežinai net, kam kyšį įkišti. Nekalbant jau apie padangas..

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-06-06

  Vienas komentaras apie “Nežinia, kam kyšį paduoti*”

  1. AvatarAnonimas (IP: 88.119.254.217)

   Kalbant apie padangas. Prieš kelias dienas susidūrėme su Klaipėdos m. savivaldybės priimtais sprendimais, kurių dėka primėtytų padangų bus gerokai daugiau. Nuvežus dvi padangas į KRAC atliekų surinkimo punktą – teko apsisukti. Absurdiška situacija. Jei neturi nuosavo nekilnojamojo turto – negali palikti padangų. Ir nesvarbu, kad nuomojamame bute moki tuos pačius KRAC komunalinius mokesčius už šiukšlių išvežimą. Nesvarbu, kad visą gyvenimą gyveni Klaipėdoje, turi registraciją – negali būti atsakingu piliečiu :)))))))) Skęsim padangų miške toliau :)))))

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt