P0

Sportas

Pareigūnai pasitikrino taiklumą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-06


Klaipėdos apskrities vyriausiajame policijos komisariate surengtose šaudymo iš tarnybinio ginklo varžybose dalyvavo net 13 komandų.

Policijos nuotr.

Pirmąją vietą varžybos iškovojo Klaipėdos apskr. VPK Viešosios tvarkos tarnybos I-oji komanda, kurią sudarė Darius Petraitis, Gedas Sakalauskas, Inga Astrauskienė ir Aivaras Narvilas. Sidabras atiteko Viešosios tvarkos tarnybos II-oji komanda, o bronzos medaliais šiemet pasipuošė jungtinė Kretingos rajono ir Rietavo policijos komisariatų komanda.

Asmeninėse rungtyse geriausius rezultatus moterų grupėje parodė Klaipėdos rajono pareigūnė Dovilė Blažiūnaitė, o vyrų grupėje taikliausias buvo Specialiosios parengties skyriaus vyr. specialistas Deivydas Kuprys.


  2022-06-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt