Gianluca Sodaro filmai ir kūrybiškumo laboratorija

Kultūra

Klaipėdos parodų rūmuose šį šeštadienį, birželio 11 d., 19 val., vyks kino režisieriaus Gianluca Sodaro (Italija) trumpametražių filmų peržiūra, o kitą savaitę nuo pirmadienio, t.y. birželio 13, 15, 17 ir 20 d. nuo 12 val. Meno kiemo dirbtuvėse (Daržų g. 10) jaunieji kūrėjai ir meno mėgėjai kviečiami į kūrybiškumo laboratoriją „Aš esu akis – sakau, ką matau / I am eye – say what you see“ su režisieriumi.

Dirbtuvių metu dalyviai, pasitelkę savo vaizduotę ir kūrybiškumą, plėtos pasirinktą temą jų mėgstama technika – tapyba, piešimu, fotografija, mišria technika ir kt. Nors kūrybiškumo tema pastaruoju metu yra itin populiari, G. Sodaro teigimu, šių dirbtuvių pranašumas tas, kad jų metu visas dėmesys skiriamas asmenybei, įkvėpimui, gyvam bendravimui, susitelkimui į kūrybinį procesą ir savo asmeninę refleksiją, o ne į technologijas ir aplinką.

G. Sodaro gimė Sicilijoje, baigė Milano vaizduojamojo meno ir dizaino akademiją (NABA). Kaip kino režisierius G. Sodaro už savo originalius filmus yra pelnęs daugybę prizų ir apdovanojimų. Pagrindinis menininko kūrybos bruožas – originalumas ir siekis pasakoti neįprastas istorijas.

Birželio 20 d. vyks sukurtų darbų pristatymas ir aptarimas.

Kūrybinės dirbtuvės vyks anglų kalba.

Dalyvavimas dirbtuvėse nemokamas, dalyviai bus aprūpinti visomis priemonėmis. Laukiama asmenų nuo 17 metų. Būtina registracija čia.

Daugiau informacijos +370 602 211 67

Projektas dalinai finansuojamas pagal Europos Sąjungos kultūros ir audiovizualinio sektoriaus rėmimo parengiamąją programą Kinas ir inovatyvūs centrai vietos bendruomenei.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kultūra

Kviečia paroda „Gilūs paviršiai“

Vasario 23 d., penktadienį, 17.30 val., Klaipėdos parodų rūmuose atidaroma Eglės Kontrimienės-Degutis tapybos paroda „Gilūs paviršiai“. Joje bus eksponuojami darbai ...
2024-02-19
Skaityti daugiau

Kultūra

Kviečia registruotis į KKKC slemą

Vasario 24 d., šeštadienį, 17.30 val., Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC) parodų rūmuose įvyks pirmosios KKKC Slemo varžytuvės. Slemo pamatas ...
2024-02-12
Skaityti daugiau

Kultūra

Švyturių metams - kūrybinės dirbtuvės

Sausio 26 d., penktadienį, 17-19.30 val., Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras kviečia į Parodų rūmus, kur vyks kūrybinės dirbtuvės, skirtos paminėti ...
2024-01-23
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This