P0

Miestas

Modernizuos dar beveik tūkstantį Klaipėdos gatvių šviestuvų (1)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-06-07


Dar šiais metais daugelyje Klaipėdos gatvių vietoj natrio technologijos lempų bus sumontuoti nauji LED technologijos šviestuvai. Šis, antrasis, gatvių apšvietimo modernizavimo etapas kaštuos apie 500 tūkst. eurų.

Pakeisti bus Agluonos, Dubysos, Kauno, Minijos gatvių, Baltijos pr. pratęsimo, Klaipėdos gatvės nuo Kretingos g. iki Tauralaukio gatvės ir  Klaipėdos g., nuo Kretingos iki Liepojos gatvės šviestuvai. Keisis apšvietimo būdas ir Kretingos, Mažojo Kaimelio, Veterinarijos, Skinijos, Mechanizacijos, Merkio, Tekintojų bei kitose šiaurinės miesto dalies gatvėse bei prie dviračių takų. Iš viso planuojama pakeisti 962 šviestuvus.

Projektas finansuojamasiš Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos .

Šiaurinėje Klaipėdos dalyje UAB „Gatvių apšvietimas” užsakymu jau buvo pakeista apie 800 šviestuvų ir per 150 jų atramų. Modernizavimo darbai buvo atliekami Herkaus Manto gatvėje nuo geležinkelio tilto iki Šiaurės pr., taip pat Medelyno, Prano Lideikio, Liepojos, Liepų gatvėse bei Šiaurės prospekte.


  2022-06-07

  Vienas komentaras apie “Modernizuos dar beveik tūkstantį Klaipėdos gatvių šviestuvų”

  1. AvatarTomas (IP: 88.119.136.80)

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt