P0

Regionas

Prieš Neringos valdžios sprendimą – peticija (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-07


Asociacija „Neringa 2030” praneša, kad sukūrė internetinę peticiją, kuria išreiškiamas nepasitenkinimas Neringos valdžios sprendimu uždrausti visus viešus renginius po 22 valandos.

„Ypatingais atvejais gali būti duotas leidimas vėlesniems renginiams. Tačiau tik nuo savivaldybės valdininkų malonės priklausys ar renginys ypatingas, ar ne. Su sprendimų skaidrumu tai neturi nieko bendra. Tokie draudimai yra visiška atgyvena ir prasilenkia su sveiku protu. Žmonių poilsio supratimas ir pasirinkimai yra labai skirtingi. Vieni nori ramybės, kiti pramogų. Bet kam šiuos žmones tarpusavyje priešinti? Juk Neringoje galime tilpti visi! Tikrai yra vietų, kur renginiai gali vykti ir ilgiau nei iki 22 val. Tai Nidos centrinis ir šiauriniai paplūdimiai, Bulvikio įlanka, Preilos paplūdimys ir kt. Šiuo valdžios sprendimu Neringoje įtvirtinta komendanto valanda. Nejaugi norima visiškai užsitverti, viską uždrausti ir gyventi tarsi draustinyje?” – rašoma asociacijos pranešime.

Antradienio rytą peticiją buvo pasirašę 11 žmonių.


  2022-06-07

  Vienas komentaras apie “Prieš Neringos valdžios sprendimą – peticija”

  1. AvatarViltė (IP: 84.15.178.60)

   Gražiausi vakarai yra su muzika

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt