P0

Spyglys

Eikit dviese į kambariuką ir išsiaiškinkite*

Spyglys
2022-06-08


Klaipėdos politikų tarpusavio žargonas yra panašus į tą, kurį girdime, kai kaimynai barasi už sienos. Kartais atrodo, kad politikai stengiasi dėl Spyglio. Tą patvirtino ir Vaida Raugelė, per Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto posėdį metusi repliką Gintarui Neniškiui: „Man atrodo, kad čia jūs dėl Spyglio stengėtės”.

Visgi to posėdžio metu eterį buvo monopolizavusi Alina Velykienė, pliurpusi „bele ką” beveik dvi valandas su minutės pertraukėlėmis. Neišlaikiusi to V. Raugelė jai tarė: „Eikite judu (su G. Neniškiu) į kambariuką ir išsiaiškinkite”.

Spyglio nuomone, pasiųsta buvo į vadinamąjį uošvės kambariuką, kuriame laikomos uogienės, panešioti autai ir komjaunimo bilietas. Iškart nenuėjo. Nenueis ir vėliau – eis bylinėtis.

P. S. Spyglys dėkoja Vaidai už nemokamą reklamą. Bet neatsilygins, nesvajokit.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.
 


  2022-06-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt