P0

Miestas

Klaipėdoje užderės šviesoforų pėstiesiems

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-06-08


Per metus Klaipėdoje bus įrengtos dar penkios šviesoforais reguliuojamos pėsčiųjų perėjos. Savivaldybė jau paskelbė konkursą, suskaidytą į kelias dalis, joms įrengti. 

Šviesoforais reguliuojama pėsčiųjų perėja bus suprojektuota ir įrengta Dariaus ir Girėno gatvėje, ties pastatu Nr. 8A. Numatoma darbų kaina – 64 tūkst. eurų. 

Šviesoforai bus įrengti ir pėsčiųjų perėjoje ties sankryža su Panevėžio gatve. Kaina – apie 50 tūkstančių Eur. O dar vienas šviesoforas pėstiesiems už tokią pat kainą rasis Liepojos gatvėje, ties namu 41A. 

Šviesoforais reguliuojama pėsčiųjų perėjos bus įrengtos dar ir Minijos gatvėje, ties sankryža su Nendrių g. ir Smiltelės gatvėje, bei ties 5-uoju jos namu. Numatoma, kad kiekviena iš jų gali kaštuoti po 42 tūkstančius eurų.


  2022-06-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt