P0

Sportas

Pasveikino klaipėdietį tenisininką

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-08


Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas trečiadienį pasveikino „French Open“ jaunių dvejetų turnyro nugalėtoją Edą Butvilą.

Feisbuko nuotr.

„Klaipėdietis tenisininkas Edas Butvilas – ryškiausias Lietuvos teniso talentas, vis ryškiau šios sporto šakos orbitoje šviečianti žvaigždė, Klaipėdos vardo ambasadorius, triumfavo Paryžiuje vykusiame „French Open“ jaunių dvejetų turnyre. Miesto vardu sveikinu ir dėkoju už tą pasiaukojamą darbą ir koncentraciją į tikslo siekimą. Tai tikrai įkvepiantis pavyzdys visiems. Edai, Tu rašai naują Lietuvos teniso istorijos puslapį, kuriame, labai smagu, Klaipėdos vardas yra pačioje aukščiausioje ir garbingiausioje pozicijoje”, – socialinio tinko paskyroje rašo meras.


  2022-06-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt