P0

Miestas

Aptarė su nepilnamečių nusikalstamumu susijusias problemas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-09


Ketvirtadienį Klaipėdos apskrities vyriausiajame policijos komisariate vyko konferencija „Šeimos, mokyklos ir visuomenės bendradarbiavimas sprendžiant nepilnamečių nusikalstamumo problemas“, skirta socialiniams darbuotojams, mokyklų vaiko gerovės komisijų nariams, atvejo vadybininkams, policijos pareigūnams, kitų institucijų ir organizacijų, dirbančių su nepilnamečiais, atstovams.

Policijos nuotr.

Nepilnamečių nusikalstamumo situaciją Klaipėdos mieste apžvelgusios Klaipėdos miesto policijos komisariato viršininkės Rasos Bekėžienės teigimu, registruotas nepilnamečių nusikalstamumas uostamiestyje nuosekliai mažėja – pernai uostamiestyje tokių veikų buvo 39, 2020 m. – 90, o, pvz., 2015 m. – net 184.

Pasak R. Bekėžienės, tikimybė, kad nusikalsti linkę nepilnamečiai taip elgsis ir suaugę yra, tačiau tinkamos auklėjimo priemonės, kompetentingi, su jaunimo dirbti gebantys specialistai gali padėti jaunam žmogui įveikti problemas ir atsisakyti ydingo elgesio.

Per konferenciją kalbėta apie nepilnamečių baudžiamosios atsakomybės ir konstruktyvaus dialogo su paaugliais ypatumus, policijos, probacijos tarnybos, atviro jaunimo centro specialistai dalijosi darbo su jaunimu patirtimi, prevencijos ir bendruomenės pareigūnai pristatė policijos veiklą, skirtą vaikų ugdymui taikant netradicinius metodus ir priemones.


  2022-06-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt