P0

Verslas

Atnaujinta „IKI Tauralaukis“ parduotuvė (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-09


Klaipėdoje atidaryta atnaujinta prekybos tinklo „Iki“ parduotuvė „IKI Tauralaukis“ (Liepojos g. 238).

Pranešama, jog parduotuvė rekonstruota pagal naujausius įmonės standartus, peržiūrėtas asortimentas, įrengtos savitarnos kasos. Į parduotuvės rekonstrukciją investuota daugiau nei 1,167 milijono eurų.

Atnaujintoje 956 kv. m. prekybinio ploto „IKI Tauralaukis“ parduotuvėje pirkėjų patogumui įrengti šviesesni ir patogesni skyriai, praplėstas žuvies ant ledo, šviežios duonos ir bandelių, sveriamų sūrių asortimentas. Skubantys ar patogumą vertinantys pirkėjai taip pat galės įsigyti jau paruoštų vartoti karštų mėsos gaminių, šviežių vaisių ir daržovių.

Patogesniam ir greitesniam apsipirkimui atnaujintoje parduotuvėje įrengtos 4 „IKI Bitutė“ kasos. Taip pat čia veikia 2 paprastos kasos. Lankytojams parduotuvė nuo pirmadienio iki sekmadienio bus atvira nuo 8 iki 22 val.

INFORMACIJA

Prekybos tinklą „Iki“ iš viso šiuo metu sudaro 231 „Iki“ parduotuvė, 2 logistikos centrai, kulinarijos gamybos centras bei 3 regioninės kepyklos. Prekybos tinkle dirba beveik 6 tūkst. darbuotojų. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“.


  Verslo straipsnių visus kompas

  2022-06-09

  2 komentarai “Atnaujinta „IKI Tauralaukis“ parduotuvė”

  1. AvatarNa (IP: 88.119.136.56)

   Ir balandžius virš įėjimo stogelių tikriausiai išvaikė, nebekakos pirkėjams ant galvų ?

   • AvatarMarta (IP: 78.57.192.7)

    Kitam portale parase zurnalistas ar prekybininku atstovas kad ta parduotuve Tauralaukyje!!Tai gal surastu zemelapyje Liepojos gatve..

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt