P0

Fotoreportažai, Miestas, Svarbu

Vežėjų gatvės rekonstrukcijos vežimas pagaliau pajudėjo

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-06-09


Pernai lapkritį iš Vežėjų gatvės dingę darbininkai sugrįžo ir jos rekonstrukcijos vežimas sparčiai pajudėjo.

Artūro Šulco nuotr.

Nors rekonstrukcija turėtų būti baigta iki ateinančių metų rugpjūčio 1 d., darbų sparta leidžia tikėtis, kad šventė į šią Klaipėdos senamiesčio gatvę ateis gerokai anksčiau.


Artūro Šulco nuotr.

„Atvirai Klaipėdai” prieš mėnesį Klaipėdos miesto savivaldybės administratoriaus direktoriaus pavaduotojas Andrius Dobranskis aiškino, kad rangovas akmenis, kuriais pažadėjo išgrįsti Vežėjų gatvę, užsakė iš Ukrainos, sumokėjo už juos. Tačiau prasidėjo karas. Ir tiekimas sutriko.

Artūro Šulco nuotr.

Tačiau šiandien akivaizdu, kad akmens tiekimas šiek tiek normalizavosi – juo jau išgrįsta nemaža dalis Vežėjų gatvės. Grindžiami ir šaligatviai.

Artūro Šulco nuotr.

Gatvę kapitališkai remontuoja bene daugiausiai panašaus pobūdžio savivaldybės viešųjų pirkimų laiminti UAB „VVARFF“ iš Plungės, pernai pasirašiusi beveik 800 tūkst. eurų vertės kontraktą.

Tačiau jau lapkričio 8 d. pasirašytas papildomas susitarimas dėl šios sutarties vykdymo. Sutarta „stabdyti pirmos pirkimo dalies – Daržų g. (ruožas nuo Pilies g. iki Aukštosios g.) kapitalinio remonto rangos darbų atlikimo terminą nuo 2021 m. rugpjūčio 5 d. iki 2022 m. kovo 15 d.”

Artūro Šulco nuotr.

Panašu, kad UAB „VVARFF” jau šį mėnesį užbaigs darbus Sukilėlių gatvėje. O štai su dideliu užmoju prasidėjusi Žvejų gatvės rekonstrukcija sulėtėjo. Eilinę darbo dieną, 8 valandą ryto, čia nesimatė jokio judėjimo

„VVARFF” jau yra laimėjusi per 32 milijonų vertės Klaipėdos miesto savivaldybės skelbtų viešųjų pirkimų konkursų.


  2022-06-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt