P0

Spyglys

Kaip čia taip, Linute?* (1)

Spyglys
2022-06-10


Klaipėdos miesto tarybos narė Lina Skrupskelienė ūkiu besirūpinančio komiteto posėdžio metu pareiškė, kad prie Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos pastato, Liepų g. 11, nėra mačiusi nė vieno dviračio. Tik vieną baltą. Ir tik vieną kartą.

Spyglys įsižeidė, nes tą baltą dviratį mato kiekvieną kartą eidamas į savivaldybę. O ir kitus jam yra tekę matyti. Ir varguolės Jurgilevičienės, ir dvasinės turtuolės Puteikienės. Net ir Linutės partijos kolegą Saulių su dviračiu ten yra matęs. 

Spyglio moralas: dažniau, Linute, apsilankyk savivaldybėje – daugiau dviračių pamatysi, gal kur kas geriau ir Tarybos narės pareigas atliksi. Nes tik iš tolo tai darant galima greit ne vien tik baltus dviračius, bet ir baltus arklius pradėti matyti.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-06-10

  Vienas komentaras apie “Kaip čia taip, Linute?*”

  1. AvatarMažoji Klaipėda (IP: 88.119.116.118)

   O tai kur pats straipsnis? Ar Spyglys nuo ryto penktadienį švęsti pradėjo?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt