P0

Verslas

Atidaryta pirmoji „Decathlon“ parduotuvė Klaipėdoje (4)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-11


Prancūzijos sporto reikmenų parduotuvių tinklas „Decathlon“ šeštadienį Klaipėdoje atidarė pirmąją čia ir antrąją šalyje savo parduotuvę, atsiėjusią 5,85 mln. eurų.

2,8 tūkst. kv. metrų ploto parduotuvėje Baltijos prospekte galima įsigyti daugiau kaip 7 tūkst. pavadinimų sporto prekių. Čia sukurtos 25 naujos darbo vietos, o darbuotojai jau įgavę patirties tinklo parduotuvėje Vilniuje.

Pasak „Decathlon Lietuva“ generalinio direktoriaus Nicolas Fogola, nauja parduotuvė Klaipėdoje iškilo, įgyvendinant strateginį tinklo plėtros planą. Dar šiais metais planuojamas „Decathlon“ debiutas Kaune.

Pasak jo, siekiant palengvinti pirkėjų pasirinkimą, sudaryta galimybė dalį prekių išbandyti specialiai tam skirtose sporto erdvėse. Tai padaryti bus galima daryti ir greta parduotuvės įrengtoje minkštos dangos krepšinio aikštelėje, kurioje taip pat vyks įvairūs sporto renginiai. Parduotuvėje taip pat veiks dirbtuvės, kuriose bus teikiamos dviračių remonto paslaugos.

Šalia „Decathlon“ įrengta apie 160 automobilių talpinanti stovėjimo aikštelė – beveik dvigubai erdvesnė nei reikalaujama pagal prekybinį plotą.

Pasak projektą vysčiusios bendrovės „Galio group“ atstovo Aurimo Martinkėno, „Decathlon“ pastatas Klaipėdoje atitinka A+ energinio efektyvumo klasę ir yra išskirtinis savo išvaizda visame pasauliniame tinkle. Savivaldybės pageidavimu, „Decathlon“ padarė retą išimtį – pastato apdailai panaudoti klinkerio plytų intarpai, kad parduotuvė harmoningai derėtų prie uostamiesčiui būdingo kolorito ir estetikos.

Verslo straipsnių visus kompas

Parduotuvės statybos darbus atliko bendrovė „Baltijos pašvaistė“.

Pirmąją parduotuvę Lietuvoje „Decathlon“ atidarė 2018 m. Vilniuje. Daugiau kaip 15 tūkst. sporto ir laisvalaikio prekių asortimentas siūlomas ir internetinėje parduotuvėje Decathlon.lt.

1976 m. įkurtas „Decathlon“ tinklas šiuo metu valdo daugiau kaip 2 tūkst. parduotuvių 56 pasaulio šalyse, kuriose dirba per 100 tūkst. darbuotojų.


  2022-06-11

  4 komentarai “Atidaryta pirmoji „Decathlon“ parduotuvė Klaipėdoje”

  1. AvatarRokas (IP: 86.100.73.43)

   Šlykšti, miestą darkanti, dežė tarp asfalto laukų.

   • Avatarv (IP: 78.61.189.152)

    Tikrai taip. Pritariu Rokui. Tokia gera vieta kokybiškam ir architektūriškai patraukliam verslo pastatui (nuo septinto aukšto jūra matytųsi), o dabar pigus sandėlis. Ar bent pasidomėjote kur tokia parduotuvė yra Vilniuje? Prie oro uosto – šalia “Ikea”, t. y. laukuose. O čia…?
    Reklama ir tiek.

   • AvatarDM (IP: 64.88.233.4)

    Jus gal biski isiblaivykite architektai didieji !!! Aplink sovietine architektura kuri be vertes ir galvojant vertinga sandeli cia pastatys…

   • Avatarskeptikams (IP: 78.62.22.29)

    Guodžia tik, kad priklauso vienam savininkui ir aplinkybėms pasikeitus, pasitelkus buldozerį, situaciją ištaisyti bus galima.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt