P0

Spyglys

Nesuskaičiuoja ukrainiečių*

Spyglys
2022-06-11


Spyglys dar mena sovietmečiu buvusį populiarų posakį, jog yra tiesa, yra melas ir yra statistika.

Panašu, jog mūsų šalelėj statistikos frontuose per daugiau nei 30 nepriklausomybės metų net ir su visom išmaniosiom technologijom ne kažką pasistūmėta į priekį.

Statistikos departamento duomenimis, šiuo metu jau nebedirbantis Klaipėdos registracijos centras uostamiestyje iki šiol fiksavo 6474 pabėgėlius iš Ukrainos, o Migracijos skyrius – 1608. Net ir pridėjus praėjusios paros ir savaitės skaičius (ar juos reikia pridėti – nelabai aišku, jei yra nurodomas viso laikotarpio skaičius?), vis tiek pagal statistikus Klaipėdoje šiuo metu iš viso turėtų būti 8199 nuo karo pabėgę ukrainiečiai.

Tuo metu Klaipėdos savivaldybė pateikia kitokius skaičius: ukrainiečių mūsų mieste skaičius pagal valdininkų pateiktus duomenis jau peržengė 9000 ir siekia 9007.

Tad ir mintija Spyglys: jei jau Klaipėdoje šitaip, kiek, įdomu, per visą šalį statistai pradangino ukrainiečių?

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

 


  2022-06-11

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt