P0

Svarbu, Verslas

Arimų gatvėje – automobilių salonas ir jų aptarnavimo centras (5)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-06-12


Sparčiai besivystančioje Klaipėdos miesto gyvenamųjų namų teritorijoje, tarp Liepų gatvės, Dangės upės ir A13 kelio, sklype Arimų g. 69, bus statomas paslaugų paskirties pastatas su prekybos ir administracinės paskirties patalpomis. Parengti jo projektiniai pasiūlymai jau pateikti viešai svarstyti visuomenei.

Klaipėdos miesto bendrajame plane ši teritorija priskirta Tauralaukio rajonui, Šaulių dvaro kvartalų grupei (mikrorajonui).

6,5 tūkstančio kv. m ploto sklype norima statyti 2 aukštų , 9,5 m aukščio pastatą automobilių aptarnavimui ir prekybai automobiliais. Sklype bus 61 vieta automobiliams statyti. 

Artimiausioje teritorijos aplinkoje planavimo dokumentais yra numatyta vienbučių ir dvibučių pastatų, daugiabučių pastatų bei komercinės paskirties pastatų statyba. Teritorija užstatoma šiuolaikinės architektūros pastatais, tiek šlaitiniais, tiek plokščiais stogais, tinkuotų, dažytų, fasadinėmis plokštėmis ir klinkerio plytomis dengtų sienų apdaila.

Sklypas, kuriame planuojama ši statyba, neturi detalaus plano, jame galio miesto bendrojo plano sprendiniai. Statytojas – UAB „Hafen LT“.

Projektinius pasiūlymus parengė UAB „Vakarų siluetas“. Viešas susirinkimas vyks birželio 28 d. 16 valandą nuotoliniu būdu.


  2022-06-12

  5 komentarai “Arimų gatvėje – automobilių salonas ir jų aptarnavimo centras”

  1. AvatarKL (IP: 92.241.192.118)

   Vieta tarp Tauralaukio ir Bahmano yra labai perspektyvi ir sparčiai besivystanti, detalusis planas pagaliau baigiamas rengti kuris jau nuo 2003 m. Ši vieta labai perspektyvi, labai arti centro. is vienos puses turime Palangos plentą is kitos , Danes upę, kur kada nors ir neišvengiamai atsiras tiltas, kuris jau patvirtintas detaliajem plane!!!

   • AvatarAnonimas (IP: 88.118.160.21)

    kažkas KL su suopračiu blogai – detalus baigiamas rengti ir tiltas jau detaliajame patvirtintas. Apie kitą išskydimą nebekomentuosiu – tada tikrai bus perspektyvi .

  2. AvatarPersiladas (IP: 86.100.67.221)

   Tai dabar visos stambios imones taip daro, kad nemoketi pelno mokescio. Kiek gauna tiek atgal investuoja.

  3. AvatarMarko (IP: 84.15.191.128)

   Rammasss, jai gauni pajamas, ir turi išlaidas, tai koks tavo pelnas? Pvz, parduodi kotedzai, ir perki sklypą, už visus, 100 gauni ir 100 išleidi, kiek pelno tada būna?

  4. AvatarRamass (IP: 78.57.146.158)

   Tiesiog superiniai šiais laikais statytojai . Dirba vienas asmuo , pardavimo pajamas per metus 702 eur , 301 gryno nuostolio , bet kažkaip gali sau leisti statyti pastatus. FNTT nenorėtu pasidomėti tokiais statytojais?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt