Gintarui Krapikui – Kretingos garbės piliečio vardas

Regionas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2022-06-13

Birželio 12-ąją Kretingos Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčioje, minint Šv. Antano atlaidus, vyko Kretingos rajono Garbės piliečio vardo suteikimo bei Kultūros ir meno premijos laureatų pagerbimo ceremonija.

Kretingos rajono meras Antanas Kalnius už nuopelnus Kretingos rajono bendruomenei sporto srityje, Kretingos rajono vardo garsinimą šalyje ir pasaulyje Garbės piliečio vardo apdovanojimą įteikė Lietuvos krepšinio žaidėjui ir treneriui Gintarui Krapikui.

„Ši šventė tai proga padėkoti mūsų kraštiečiui, olimpiečiui, nusipelniusiam Lietuvos krepšinio treneriui ir ilgamečiam „Žalgirio“ komandos žaidėjui, o dabar jos treneriui asistentui Gintarui Krapikui. Matyt, kiekvienas gyvenime turime savo motyvaciją ir paaiškinimą, kaip siekti rezultatų, kodėl tai darome ir kas yra svarbiausia. Jūsų pasiekimas, Gintarai, yra Jūsų talento, darbštumo ir kantrybės įvertinimas, kuriuo didžiuojasi visa Lietuva, o labiausiai jūsų gimtasis miestas – Kretinga. Jūsų kovingumas, tikėjimas savimi ir pasiekimai stiprino, tebestiprina ir diegia mūsų tėvynę, įkvepia dėl jos stengtis ir ryžtis patiems drąsiausiems iššūkiams. Garbingas laimėjimas ir mokėjimas garbingai pralaimėti yra tai, kas sporte ir gyvenime yra svarbiausia. Linkiu ir toliau išlaikyti kovotojo dvasią visuose gyvenimo etapuose, aktyviai garsinti Lietuvą ir, žinoma, Kretingos vardą. Atrasti joje stiprybės šaltinį ir visada didžiuotis, kai sporto arenose skamba mūsų šalies himnas ir į viršų kyla valstybės trispalvė“, – įteikdamas garbingą apdovanojimą sakė pranešime cituojamas Kretingos rajono savivaldybės meras Antanas Kalnius.

„Maždaug prieš porą mėnesių, lygiai toje pačioje vietoje kaip dabar stoviu, lygiai taip pat apsuptas artimųjų, su ašaromis akyse liūdėjau, kad praradau savo mylimą mamą. Praėjus dviem mėnesiams taip pat savo artimųjų rate, taip pat su ašaromis akyse, dalyvauju šiame renginyje, tik ašaros dabar yra ne liūdesio, o džiaugsmo. Esu labai sujaudintas ir nuoširdžiai dėkingas už šį garbingą apdovanojimą“, – sakė rajono Garbės pilietis Gintaras Krapikas.

Meras tądien pasveikino ir kultūros ir meno premijos laureatus: Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos vyresniąją bibliotekininkę Brigitą Barkauskaitę – už realizuojamus vertingus projektus; diakoną Bernardą Saulių Belicką OFM – už aktyvią ir reikšmingą kūrybinę ir kultūrinę veiklą; gidę Dianą Jomantaitę-Jonaitienę – už išskirtinę kultūrinę, švietėjišką veiklą; tautodailininką Aloyzą Pocių – už reikšmingą etninės kultūros ir paveldo puoselėjimą; Kretingos meno mokyklos šokių studiją „Ratilėlis“ – už išskirtinį scenos meno (šokio) puoselėjimą ir laimėjimus atlikėjų konkursuose.

Šventines iškilmes vainikavo Klaipėdos brass kvinteto ir solistės Beatos Ignatavičiūtės koncertas.

Žymos: | | | | | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Regionas

Susidūrus keturioms transporto priemonėms, nukentėjo trys žmonės

Antradienio pavakare Kretingos rajone į eismo įvykį pateko keturios transporto priemonės, sužeisti trys žmonės atsidūrė ligoninėje. Reidas TV facebook nuotr. ...
2024-07-10
Skaityti daugiau

ELTA

Žemaitijos gimnazijos nesutinka su numatoma pertvarka

Nuo rugsėjo įsigaliojant reikalavimui turėti bent 21 mokinį III gimnazijos klasėje, Švietimo, mokslo ir sporto ministeriją (ŠMSM) pasiekė peticija, kuria ...
2024-07-09
Skaityti daugiau

Koronavirusas

COVID-19: tarp labiausiai sergančių savivaldybių atsidūrė Kretingos rajonas

Valstybės duomenų agentūra informuoja, kad ketvirtadienį šalyje buvo patvirtinti 27 nauji COVID-19 atvejai (penki žmonės susirgo antrą kartą, du – ...
2024-06-28
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This