P0

Kriminalai ir nelaimės

Girta moteris sužalojo vyrą (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-13


Sekmadienį Klaipėdos policijai pranešta apie namuose nutikusį incidentą.

Apie 16.30 val. Taikos pr. namuose, neblaivi (1,80 prom.) 49 metų moteris peiliu sužalojo 47 metų vyrą. Pastarasis medikų pagalbos atsisakė.

Įtariamoji uždaryta į areštinę. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl smurto artimoje aplinkoje.


  2022-06-13

  Vienas komentaras apie “Girta moteris sužalojo vyrą”

  1. AvatarKlaipēdietē (IP: 82.145.210.174)

   Jeigu moteris,geria daugiau už vyrus ,nieko nepadarysi.Su tokia moterim ,kuri švaistosi peiliais reikia negyvent ir tiek dar labiau geriančia.Nesvarbu ar tai vyras ar moteris girti švaistosi peiliu ,tai labai baīsu,siaubinga,toks žmogus be priežasties paima peili ,nes smegenis nedirba,nesuvokia ka daro.Ir tada tu skaičiuoji sekundes,tavo gyvybē kabo ant plauko,galvoji kaip ar atsikvošēs ar ne įvyks ta baisi tragedija.Patarčiau bēgt nuo tokios antros pusēs,nes gyvybē viena karta duota.Negailēkite butu namu ,bēkite ,viska vēliau išspresite, atsiteisite su privačiu teisininku.Bet saugokite savo gyvybe.Aš susidūriau su tokiu vyro elgesiu ,ta gerai žinau ka tai reiškia,nes gērē buvo liūdna kai žmona dirbo.Bet situacijos ,baigdavosi sēkmingai numesdavo peili atsikvošēdavo,ačiu dievui nepripjovē.,bet kitu smuŗtīniu epizodu daug buvo.Po to verkia atsiprašo,bet vēl kartojasi ,nes draugai svarbiau.Nieko nepakeisi ir jokios tarnybos tau nepadēs.Bēkite ,nes kažkuris kartais,gali baiktis mirtimi.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt