P0

Miestas

Senajame turguje – veidrodinė pilnatis (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-13


Savaitgalį ant Senojo turgaus halės atsirado didelis apvalus veidrodis.

VšĮ „Baltas Sodas“ direktoriaus Jono Baltoko, kurio vadovaujama komanda birželio 18-ą dieną Senojo turgaus aikštėje organizuos dainuojamosios poezijos ir kitų menų festivalį „Žalias Ošas“, teigimu, tai ne šiaip sau veidrodis, tai – veidrodinė Ošo pilnatis. Ją sukūrė klaipėdietis menininkas Vytenis Simanaitis.

„Festivalis vyks per pilnatį, ir saulei slepiantis dalyviai bus kviečiami ieškoti tokio taško aikštėje, iš kurio bus matyti veidrodyje atsispindintis mėnulis. Yra versija, kad kadaise aplink Žemę sukosi du mėnuliai. Ar antrasis mėnulis po susidūrimo su savo dvyniu išsisklaidė kosmoso platybėse, ar nukrito į žemę – neaišku. Tačiau išvysti dvi pilnatis – neabejotinai geras ženklas, galintis išpildyti slapčiausius norus”, – teigia J. Baltokas.

Ošo pilnatis liks virš klaipėdiečiu galvų tol, kol miestui tai bus reikalinga.


  2022-06-13

  Vienas komentaras apie “Senajame turguje – veidrodinė pilnatis”

  1. AvatarManau (IP: 78.62.22.29)

   In memoriam Senajam turgui- tokį pavadinimą siūlau būsimiesiems čia renginiams. Nebėr turgaus, nebėr. O gal jo čia ir nebereikia- tiek to mūsų miesto, nukakti už kelių kilometrų esantį Naująjį jokių bėdų. Tai, kas belikę, tik prisiminimai ir kažkokie bandymai numirėlį atgaivinti.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt