P0

Kultūra

Klaipėdos lėlių teatras skelbia sezono pabaigą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-14


Birželio 18 ir 19 d. 12 val. Klaipėdos lėlių teatro edukaciniame centre (Vežėjų g. 4) vyks paskutinieji interaktyvios instaliacijos „Kaltūnas“ pasirodymai.

Netrukus po „Kaltūno“ uždarymo Klaipėdos lėlių teatro edukacinis centras pradės ruoštis naujai ekspozicijai – ją kurs ir spalį pristatys dailininkas, iliustracijų kūrėjas Antanas Dubra.

Liepos viduryje ir rugpjūčio pradžioje Klaipėdos lėlių teatras tradiciškai organizuoja vasaros stovyklą „Kūrybiniai užsiėmimai lėlių teatre“ , kurioje laukiami 7-12 m. amžiaus vaikai. Klaipėdos lėlių teatro vasaros stovykla vaikams – puiki galimybė praplėsti vaikų suvokimo ir fantazijos ribas, išmokti naujų dalykų, eksperimentuoti, atrasti naujų gebėjimų ir talentų.

Šiuo metu Klaipėdos lėlių teatras ruošiasi dviem premjeroms: viena iš jų – staigmena Klaipėdos miestui ir miesto gyventojams – pirmą kartą pasirodys jau liepos mėnesį (rež. Gintarė Radvilavičiūtė). Įspūdingo dydžio lėlės šį kartą persikels į Klaipėdos erdvės.

Netrukus Klaipėdos lėlių teatro aktoriai repetuoti vyks ir į Slovėniją, kur kartu su slovėnų režisieriumi Miha Golob ir kūrybine komanda toliau kurs spektaklį apie vaikų baimę tamsai „Tunelis“. Spalį laukiama šio spektaklio premjeros.


  Kultūros straipsnių vidus

  2022-06-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt