P0

Spyglys

Svarbu tik greitai įpilti?* (1)

Spyglys
2022-06-14


Spyglys su giliu liūdesiu praneša, kad Žvejų gatvės krantinėse įsikūrusios visokio gėralo ir ir valgymo įstaigos iki ir po vidurnakčio mielai aptarnauja savo klientus, tačiau greitos yra tik įpilti.

O paryčiais jos visai neskuba savo klientų nuodėmių išvalyti, valytojų nesamdo arba tie ateina tik pavakariais.

Matyt, tikimasi, kad už klientų nuodėmes sumokės visi klaipėdiečiai. Tipo, savivaldybė. O ką savivaldybės tvarkos darytojai daro, žino tik… Kas žino?

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-06-14

  Vienas komentaras apie “Svarbu tik greitai įpilti?*”

  1. AvatarTiltų g. gyventojas (IP: 195.14.181.81)

   Klientai dar sugeba lėkštes ir tarą iki šiukšliadėžės nunešti ir išmesti. Tačiau šiukšlių dėžių konstrukcija tokia, kad kirai ir varnos su didžiausiu malonumu traukia viską lauk ant žemės ir va turime rezultatą, kokį turime… Būtų laiku kažkas pagalvojęs apie kitokias, šiandien turėtumėme švarą ir tvarką. Ne žmonės, o paukščiai tai papuošia senamiestį ir Dangės krantinę. Matome tai kiekvieną ankstų rytą vaikščiodami su augintiniu.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt