P0

Spyglys

Baigiantis kadencijai – mokslai žiopliems Tarybos nariams*

Spyglys
2022-06-15


Savivaldybės tarybos ir mero sekretorius, kažkokių begėdžių pramintas Rudnosiuku, per daugiau nei trejetą metų pagaliau suprato, kad Tarybos nariai yra netašyti stuobriai ir pasiūlė net 56 temas, iš kurių jiems reikia pasirinkti tris. Ir išmokti, to, ko per kadenciją taip ir neišmoko. 

Spyglys, atidžiai išstudijavęs siūlomą sąrašą, deputatams prieš kadencijos pabaigą siūlo rinktis tokias temas: „Reputacijos valdymas, kaip veikti, kad pasitikėtų”, „Administracinė ir kanceliarinė kalba”, „MS Word mokymai”, „Kritinis mąstymas” 

O pačiam sekretoriui Spyglys rekomenduoja lankyti paskaitas „Asmeninis efektyvumas” bei „Atjauta darbo aplinkoje, kuriant organizacijos mikrokultūrą”.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-06-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt