P0

Kultūra

Kartu su Klaipėdos festivalio bilietais – ir dovanos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-15


Vienoje linksmoje istorijoje nusivylęs žmogus klausia, ko reikėtų, kad jis pagaliau laimėtų loterijoje. Moralas paprastas: jums, kaip ir šios istorijos herojui, tereikia nusipirkti bilietus į Klaipėdos festivalio renginius. Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras praneša, jog visi, įsigiję Klaipėdos festivalio bilietų, bus apdovanoti, nes bilietai dalyvauja loterijoje bei pretenduoja į prizus. 

Laura Sėlenienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Jau žinoma pirmoji antrojo tarptautinio Klaipėdos festivalio bilietų pirkėja. Tai Klaipėdos valstybinės kolegijos dėstytoja Laura Sėlenienė.

„Skatinu studentus domėtis scenos menais bei pati juose apsilankau kuo dažniau. Kiekvieną pusmetį studentai privalo apsilankyti renginyje ir įžvalgomis apie jį paskaitose pasidalinti su kolegomis. Praėjusį sezoną vis delsiau įsigyti bilietus į Richardo Wagnerio operą „Skarojantis olandas“, nors norėjau ir galiausiai jų neliko… Buvo labai gaila. Šiemet bilietus suskubau įsigyti vos jiems pasirodžius prekyboje. Tai turėjo būti slapta dovana mylimam žmogui, o, pasirodo, dovanų gavau ir aš pati. Esu dėkinga Klaipėdos valstybinam muzikiniam teatrui, kuris vis pamalonina savo ištikimiausius žiūrovus dovanomis. Dabar  – dvigubas džiaugsmas: nekantriai laukiu spektaklio, pristatomo ant marių kranto ir džiaugiuosi teatro įteikta dovana”, – sako pirmoji bilietų pirkėja. 

Klaipėdos festivalis, kaip ir operos „Skrajojantis olandas“ įgula, kapitonas, ruošiasi pasirodymui marių vandens nugairintoje elingo scenoje. Publikai verta paskubėti taip pat, nes bilietus iki birželio 23 d. nusipirkusiai festivalio gerbėjų grupei buvo padovanota ekskursija po Klaipėdos elingą bei pasidalinta spektaklio „Skrajojantis olandas“ scenografijos paslaptimis.

O pagrindinis festivalio prizas žiūrovams  – nakvynė dviems su vakariene ir pusryčiais viešbutyje „Michaelson boutiq hotel“. Laimingasis bus paskelbtas rugpjūčio 10 dieną. Prizo laimėjimo loterijoje dalyvauja bilietai, pirkti į visus Klaipėdos festivalio renginius.  

INFORMACIJA

„Skrajojančio olando“ spektakliai šią vasarą elinge vyks tik du vakarus – rugpjūčio 5 ir 6 d. nuo 21.30 val. Ten pat rugpjūčio 7 d. 18 val. rengiamas operos gala koncertas sužėrės operos žvaigždėmis, puošiančiomis ne tik Lietuvos, bet ir pasaulio operos teatrų scenas. Iki birželio 23 d. bilietus į  Klaipėdos festivalio renginius galima įsigyti su nuolaida.


  2022-06-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt