P0

Verslas

Dangės upe – baidarėmis ir kanojomis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-16


Pranešama apie pačiame Klaipėdos centre prie Jono kalnelio atidarytą baidarių ir kanojų nuomos punktą „Memel Kayak“. Vandens pramogų entuziastai kviečiami pasiplaukioti interaktyviu maršrutus Dangės upe iki Botanikos sodo.

„Memel Kayak“ nuotr.

Skelbiama, jog idėja parengti tokį maršrutą kilo „Memel Kayak“ įkūrėjui, gidui Janiui Žekaniui, kuris jau ne vienerius metus organizuoja įvairius žygius ir ekskursijas kanojomis.

Interaktyvus maršrutas ypatingas tuo, jog plaukdami pakeliui poilsiautojai ras specialias lenteles su QR kodais, kuriuos nuskaičius bus matoma informacija apie pažymėtą objektą.

„Tai unikali galimybė susipažinti su miesto istorija ir gamta – pavyzdžiui, sužinoti įdomių faktų apie Jono kalnelį, Dangės uostą, mieste esančius tiltus ar augalus”, – rašoma pranešime spaudai.

Daugiau – čia.


  2022-06-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt