P0

Švietimas

Išrinko judriausius darželius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-16


Ketvirtadienį Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos stadione šurmuliavo gausus būrys Klaipėdos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų ugdytinių ir juos lydinčių atstovų. Visi susirinko ypatingai progai – atšvęsti konkurso „Judriausias darželis“ uždarymą ir sužinoti šių metų laimėtojus.

Organizatorių nuotr.

Konkurso dalyviai laikotarpiu – nuo vasario 15 d. iki gegužės 31 d., organizavo su judėjimu susijusias veiklas, įstaigos bendruomenė, vaikai su tėvais pėsčiomis, dviračiais ar kitomis priemonėmis, išskyrus mechanines ir elektrines transporto priemones, fiksavo savo įveiktus kilometrus pačių pasirinktomis mobiliosiomis programėlėmis, kūrė pasivaikščiojimo maršruto žemėlapį ir organizavo žygius ,,10 000 žingsnių yra vieni juokai“.

„Iš viso šių metų konkurse dalyvavo 31 darželis – tai didžiausias dalyvaujančių skaičius per visą konkurso istoriją. Norisi pasidžiaugti, jog kasmet šis skaičius išlieka didelis. Tai rodo, jog  konkursas patrauklus darželių bendruomenėms ir kaskart dalyvaudamos jos mato prasmę. O mūsų specialistai šiuo konkursu siekia ne tik nuosekliai formuoti fizinio aktyvumo įgūdžius vaikams, bet ir parodyti, koks svarbus vaidmuo formuojant šį vaikų įgūdį tenka tėvams ir pedagogams. Tik fizinio aktyvumo pavyzdys, patrauklios fizinio aktyvumo formos gali užkrėsti mažuosius būti aktyvius“, – pranešime pažymi Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro vadovė dr. Jūratė Grubliauskienė.

Švietimo vidus

Konkurso komisija – Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro ir Klaipėdos Rotary klubo „Karalienė Luizė“ atstovai atsakingai sumavo rezultatus ir išrinko trijų pirmų vietų nugalėtojus.

Organizatorių nuotr.

Pirmoji vieta atiteko Klaipėdos lopšeliui-darželiui „Eglutė”, surinkusiam 44 288 km., kuriam įteiktas konkurso rėmėjo UAB „Mabrocona“ įsteigtas prizas – 20 vnt. šiaurietiškojo ėjimo lazdų.

Antrąją vietą konkurse užėmė Klaipėdos lopšelis-darželis „Bangelė”, į savo sąskaitą surinkęs 37 680 km. Konkurso rėmėjas Klaipėdos Rotary  klubas „Karalienė Luizė“ šį darželį pradžiugino 28 vnt. sėdėjimo kamuolių.

Trečia vieta atiteko Klaipėdos lopšeliui-darželiui „Pumpurėlis”, kuris surinko 32 353 km. ir buvo apdovanotas konkurso rėmėjo UAB „Žaliakynė“ įsteigtu prizu  – 3 komplektais plokščiapadystės prevencijos priemonių.

Konkurso dalyviams įteikti diplomai ir padėkos.

Daugiau nuotraukų – čia.


  2022-06-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt