P0

Regionas

Juodkrantės Pamario galerija kviečia į edukacijas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-16


Iki rugsėjo 25 d. Pamario galerijoje Juodkrantėje (L. Rėzos g. 3,) veikiančias parodas – „Šviesų ir spalvų vizijos. Lino Julijono Jankaus peizažai iš Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus rinkinių“ ir grafikės Jūratės Stauskaitės „Paukščiai. Piešiniai, 1990–2022“ – papildys edukacinė programa šeimoms. Užsiėmimus ves Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus edukatoriai, skelbia Prano Domšaičio galerija.

G. Grigėnaitės nuotr.

Birželio 22 d. 17 val. užsiėmimas „Ornamentinės marių žuvys“. Grafikė J. Stauskaitė kūryboje atsiskleidė ne vien kaip dailininkė, bet ir kaip ryški dailės pedagogė. Atkurtosios Lietuvos nepriklausomybės pradžioje įkūrusi pirmąją privačią Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokyklą Vilniuje, kurioje daug metų siekiama atskleisti vaikų kūrybiškumą, ji kviečia į unikalią žuvų žvynelių dėlionę pažvelgti naujai.

Birželio 23 d. 17 val. užsiėmime  „Maišelis“ bus bandoma suprasti senųjų pamario vėtrungių ženklus, juos prakalbinti modernia dizaino kalba, dekoruojant austinius maišelius. 

Birželio 25 d. ir 26 d. 17 val. vyks užsiėmimas „Charakteringas potėpis: surask ir atkurk“, kuriame bus kitaip pažvelgta į pamario tapybos dainiaus L. J. Jankaus (1946–2014) peizažus, kviečiant pagal nedidelį kūrėjo paveikslo fragmentą surasti kūrinį ekspozicijoje, į jį gerai įsižiūrėti ir edukacinėse dirbtuvėse ant popieriaus lapo paveikslą užbaigti.  

Birželio 28 d. 17 val. užsiėmime „Tarp dangaus ir žemės“ bus fiksuojamos emocijas.

„Kaip jaučiamės akimirką prie atsiveriančio horizonto, krašto, tarsi tarp žemės ir dangaus? Užsiėmime tapysime panoraminius vaizdus ant didelio formato lapų”, – rašoma pranešime spaudai.

Birželio 29 d. 17 val. „Skraidūnų dirbtuvėse“ bus konstruojami skraidantys gyviai ir objektai.

Birželio 30 d. 17 val. užsiėmime „Šviesos mirgėjimai“ kviečiama eksperimentuoti į šviesos spalvų laboratoriją, tapant ant skaidrių.

Liepos 1 d. 17 val. „Mitologinėse miniatiūrose“ bus kuriami mitologinių paukščių ir kitų gyvių ornamentai.

Edukacinių užsiėmimų bilieto kaina mokiniui – 3 eurai, suaugusiajam – 5 eurai, šeimai – 6 eurai. 00 EUR

Daugiau informacijos tel. (8 46) 41 04 21 arba el. p. domsaicio.edukacija@lndm.lt

Projektą remia Neringos savivaldybė.


  2022-06-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt