P0

Regionas

Prisipylęs degalų pasprukdavo nesusimokėjęs (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-16


Gegužės mėnesį Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams pranešta, jog iš įvairiose apskrities vietose esančių degalinių sidabro spalvos BMW automobiliu atvykstantis vyras įsipila kuro ir pasišalina nesusimokėjęs.

Įtariama, kad prieš įvažiuodamas į degalinę asmuo pritvirtindavo netikrus automobilio numerius, o įsipylęs kuro ir išvykęs iš degalinės juos vėl nusiimdavo.

Pavogto kuro vertė, pasak Klaipėdos rajono policijos pareigūnų, būdavo iki 150 eurų, už tai gresia administracinė atsakomybė.

Klaipėdos rajono policijos pareigūnai, išanalizavę video kamerų vaizdus, nustatė tikruosius minėto automobilio numerius ir trečiadienį, apie 23 val., Plungėje sulaikė 35 metų teisėsaugai už vagystes, disponavimą narkotinėmis medžiagomis žinomą vyrą. Jo gyvenamojoje vietoje Plungėje taip pat rasta įtarimą sukėlusių miltelių, greičiausiai narkotinių medžiagų. Asmuo buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Įtariama, jog kuro įsipilti ir išvykti nesumokėjęs vyras galėjo ir kituose Klaipėdos apskrities rajonuose ir miestuose.


  2022-06-16

  Vienas komentaras apie “Prisipylęs degalų pasprukdavo nesusimokėjęs”

  1. AvatarRms (IP: 83.179.89.150)

   Puikiai vagys žino, iki kokios sumos vogti galima praktiškai be pasekmių. Subendrintų sistemingas vagystės sumas į vieną, tada jau gautųsi rimtesnės pasekmės. O dabar naudojasi landa..

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt