P0

Transportas

Šviesoforą įrengs ir Jachtų gatvės bei Taikos prospekto sankryžoje (1)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-06-16


Į pietus nuo prekybos centro „Molas”, Taikos prospekto sankryžoje su Jachtų gatve, Klaipėdos savivaldybė nusprendė įrengti šviesoforus.

Jiems suprojektuoti skirti keturi mėnesiai. Tikėtina, kad šviesoforai bus įrengti tik kitų metų pavasarį, nes jo įrengimui taip pat skirti keturi mėnesiai. O savivaldybė dar tik ieško rangovo.

Planuojami įrengimo kaštai – 136,5 tūkstančiai eurų.

Teigiama, kad šis šviesoforas ypač palengvins vairavimo sąlygas tiems, kurie išvažiuodami iš prekybos centro suka į kairę. Ir tiems, kurie į kairę turi pasukti iš Jachtų gatvės.


  2022-06-16

  Vienas komentaras apie “Šviesoforą įrengs ir Jachtų gatvės bei Taikos prospekto sankryžoje”

  1. AvatarVietinis (IP: 78.61.49.58)

   Eismas ten nėra intensyvus. Už namo kainą ten įrenginėti šviesoforą- prabanga. Ten ką , avarijų būna? Kai iš Jaunystės g. į Liepų gatvę buvo daug metų neįmanoma išsukt, tai savivaldybė laukė kaži ko, nors būta daug skaudžių autoyvykių.
   Jau toks jausmas, kad Klaipėdoje kažkoks pokovidinis šviesoforų virusas atsirado. Labai lengva pakišti po pavirpinimais “saugumas-svarbiausia” pinigų švaistymą. Duobės gatvėse irgi saugumo eismui neprideda, bet nieko niekam neskauda, laužykit automobilius, atsakingiems neįdomu.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt