P0

Sportas

„Ąžuolo” lengvaatlečiai po dviejų varžybų jau ruošiasi Pasaulio čempionatui

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-19


Klaipėdoje vyko jau tradicinėmis tapusios šeštosios sporto klubo „Ąžuolas” taurės varžybos. Penkiolikoje lengvosios atletikos rungčių varžėsi 58 dalyviai iš Alytaus, Gargždų, Kauno, Klaipėdos, Leipalingio, Mažeikių, Palangos, Radviliškio, Šiaulių, sostinės, Vilniaus rajono, jėgas išbandė ir svečiai iš Liepojos, Rygos, Ventspilio. Varžybų metu buvo pasiekta 10 Lietuvos meistrų rekordų.

„Ąžuolo” narys Vytautas Zaniauskas barjerinio bėgimo rungtyje ir šuolio į tolį rungtyje buvo pirmas, šuolyje su kartimi – antras ir trečias mesdamas ietį. Adolfas Siurbis iškovojo dvi pirmas vietas granatos ir ieties metimų rungtyse. Nugalėtojais tapo Oksana Choda, bėgdama 200 m, trišuolio rungtyje – Algirdas Petravičius, šuolio į aukštį rungtyje – Vytautas Milius.

Šiemet „Ąžuolo” nariu tapęs nariu Ruslanas Seitkalijevas

Net keturiose: metimų penkiakovės, disko bei granatos metimų ir barjerinio bėgimo rungtyse Svetlana Pugacheva buvo antra. Arūnas Andrijauskas buvo antras metimų penkiakovės, disko metimo rungtyse ir trečias rutulio stūmimo, kūjo, svarsčio ir granatos metimų rungtyse, o Jadvyga Putinienė – rutulio stūmimo ir svarsčio metimo rungtyse. Danguolė Stonytė iškovojo antrą vietą ieties ir trečią granatos metimų rungtyse. Lina Zaniauskienė bėgdama 200 m buvo antra ir iškovojo trečią vietą šuolio į tolį rungtyje. Antros buvo Natalija Gudauskienė kūjo ir Ramunė Adomaitienė disko metimų rungtyse.

Algina Vilčinskienė rutulio stūmimo ir Egidijus Zaniauskas svarsčio metimo rungtyse iškovojo trečias vietas.

Varžybose dalyvavo veteranų vaikai, tėvai. Gausiausia buvo Natalijos ir Vytauto Gudauskų šeima.

Prieš tai „Ąžuolo” kartu su Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos kolektyvu dar buvo surengęs jau tradicinėmis tapusias Lietuvos lengvosios atletikos veteranų vasaros sezono atidarymo varžybas, kuriose dalyvavo 19-a klubo narių.

Čia pirmas ieties metimo rungtyje buvo Eugenijus Ivanauskas, antrą vietą užėmė Adolfas Siurbis. Giedrius Martišauskas 200 m rungtyje buvo pirmas. Tris antras vietas iškovojo Lina Zaniauskienė – šuolio į tolį , šuolio į tolį iš vietos ir 100 m bėgimo rungtyse. Jadvyga Putinienė buvo antra rutulio stūmimo ir ieties metimo rungtyse. Antras buvo ir Mantas Semčenko, bėgdamas 100 m, ir Natalija Gudauskienė mesdama kūjį. Trečias vietas iškovojo Simona Zimkienė šuolio į tolį, Algirdas Petravičius šuolio į tolį iš vietos ir Ruslanas Seitkalijevas 3000 m bėgimo rungtyse.

Šių varžybų metu buvo pasiekta 11-a Lietuvos rekordų. Tarp jų – 100 m Vladas Zaniauskas (M75)  –  17.30 s

Septyni „Ąžuolo” klubo nariai – Genovaitė Avižonienė, Jadvyga Putinienė, Lina Zaniauskienė, Svetlana Pugacheva, Adolfas Siurbis, Andrej Dmitrienko, Arūnas Andriejauskas ir Vytautas Zaniauskas – jau ruošiasi Pasaulio čempionatui Tamperėje, kuris prasidės birželio 29 dieną.
Grįžę iš čempionato Jadvyga Putinienė, Lina Zaniauskienė, Vytautas Zaniauskas taip pat Danguolė Stonytė ir Algirdas Petravičius dalyvaus liepos 14-17 dienomis Druskininkuose vyksiančiose XI Pasaulio lietuvių sporto žaidynėse.


  2022-06-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt