P0

Kriminalai ir nelaimės

Apspardė šunį ir peiliu grasino nepilnamečiams

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-06-19


Šeštadienio vakarą įvykęs konfliktas tarp trijų nepilnamečių ir agresyviai nusiteikusio vyriškio pastarajam baigėsi nakvyne areštinėje.

Policijos suvestinėje teigiama, jog apie 21.15 val. Klaipėdoje, Taikos pr., viešoje vietoje prie daugiabučio namo, nepažįstamas asmuo koja spyrė į nepilnametės mergaitės vedžiojamą šunį bei sukėlė konfliktą.

Prie jų priėjus 16-metei merginai ir 14 metų berniukui, nepažįstamasis ìšsitraukė peilį ir, juo pagrasinęs nepilnamečiams, pasišalino.

Pareigūnai netrukus sulaikė 36 metų įtariamąjį ir jį uždarė į areštinę. Agresyviai besielgusiam vyriškiui teks atsakyti už viešosios tvarkos pažeidimą.


  2022-06-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt