P0

Miestas

Aikštelė ir kelias per mišką žvejams Giruliuose – kitąmet (4)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-06-20


Per septynetą mėnesių Girulių paplūdimyje turėtų būti įrengta aikštelė, pritaikyta žvejų poreikiams, ir nutiestas kelias per pajūrio mišką į ją privažiuoti. Klaipėdos miesto savivaldybė šiems darbams jau ieško rangovų.

Darbai bus atliekami pagal savivaldybės užsakymu UAB „SRP projektas” parengtą supaprastintą statybos projektą. Aikštelės dangos konstrukcija – gelžbetoninių plokščių danga. Ji bus įrengta Girulių paplūdimyje.

Esamo privažiuojamojo miško kelio danga vietomis išvažinėta, nelygi. Taip pat per visą jo ilgį nėra vietos, skirtos priešpriešinėmis eismo kryptimis važiuojančių automobilių prasilenkimui, teigiama paskelbtuose dokumentuose.

Remonto metu bus sutvirtintas žvyro dangos pagrindas ir „privažiuojamojo miško kelias sklandžiai suvedamas su esama Pamario g. įrengta asfaltuota nuovaža”.

Vakarinėje aikštelės dalyje žvejų poreikiams bus įrengiamas slipas vandens transporto priemonėms nuleisti į jūrą. Slipo danga – gelžbetoninės plokštės. Aikštelei apšviesti įrengiamos 5 metrų ilgio apšvietimo atramos su LED šviestuvais ir vertikaliais saulės moduliais. 

Aikštelės kraštuose į gelžbetoninių plokščių dangą bus tvirtinami du švartavimosi žiedai laikinai valtims pririšti. Siekiant aikštelę apsaugoti nuo pustomo smėlio, bus įrengtos dvi dvimetrinės gabioninės sienutės. 

Aikštelės ilgis – 30,1, plotis – 38,7 metro.


  2022-06-20

  4 komentarai “Aikštelė ir kelias per mišką žvejams Giruliuose – kitąmet”

  1. AvatarAnonimas (IP: 90.131.39.220)

   Ir žinoma būtinai per mišką, lyg kitų privažiavimai nebūtų…

  2. Avatar! (IP: 88.119.136.56)

   Pagaliau, tai įvyks !

  3. AvatarAnonimas (IP: 78.57.211.224)

   Pavyzdys galėtų senasis sovietų armijos kelias Smiltynėje, einantis mišku nuo plento iki kopų (Vyrų paplūdimio). Gelžbetonis paklotas tik vėžių vietoje. Ir praktiška, ir pakankamai gražiai įsilieja į aplinkinę gamtą.. Vertinant tai, kaip mūsų biurokratai stengiasi subranginti statybas “už mažiausią kainą”, greičiausiai bus klojamos ištisinės plokštės, taip 20-30 proc. daugiau sunaudojant betono. Būtų malonu, kad būtų priešingai,

   • AvatarAnonimas (IP: 78.57.211.224)

    Sorry, apie kelią apskritai nerašo. Nenustebčiau, kad tai bus asfaltuotas kelias su borteliais, galbūt net su trinkelėmis. Vidury miško …. 🙂

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt